Pokud se zajímáte o žehlení, pak pro vás máme zajímavou možnost. Každý všední den až do 29. 4. máte možnost testovat v naší redakci systémovou žehličkou PerfectCare Elite GC9630 s technologií OptimalTEMP.

Moderní žehlení je rychlé a kvalitní díky páře. Se správným pomocníkem to není problém. Společnost Philips vás chce nejen formou tohoto článku, ale i možností testování  seznámit se svou nejrychlejší a nejvýkonnější systémovou žehličkou PerfectCare Elite GC9630 s technologií OptimalTEMP. S inovativním parním motorem generuje ultra výkonnou páru s tlakem až 6,7 baru, která proniká hluboko do oděvu a urychluje a zlepšuje žehlení. Zároveň nízká hmotnost žehličky přináší pohodlnou manipulaci, snadno klouže po oděvu a v okamžiku odstraňuje to nejhorší pomačkání a redukuje zátěž zápěstí, a to i během napařování ve svislé poloze. Již tedy žádné kompromisy, jen rychlé a snadné žehlení.

Testujte v redakci systémovou žehličkou PerfectCare Elite GC9630 s technologií OptimalTEMP a získejte dárek

Philips

Protože není nic lepšího než osobní zkušenost, nyní máte jedinečnou příležitost. V naší redakci máte nyní možnost vyzkoušet si tuto žehličku osobně.

A co na žehličku říkají naše čtenářky, které už si k nám do redakce přišly zažehlit?

Vendááá

Měla jsem možnost žehličku osobně vyzkoušet a už od pohledu se mi zalíbila. Žehlička je ideální velikosti, design je dle mého názoru povedený, barevné provedení se mi též zamlouvá. Na první pohled se nedá nic vytknout. Je opravdu lehoučká, dobře se v ruce drží. To se s naší starou těžkou žehličkou nedá ani srovnat. A pak už přišlo na řadu žehlení (žehlička je připravena během pár minut, je to opravdu chvilka). Opět nelze nic vytknout. Se žehličkou se žehlí výborně, hezky, snadno po oblečení klouže a krásně jej vyrovná. Dostane se do každého záhybu a je s ní snadná manipulace. Výhodou je také to, že se nemusí přemýšlet nad teplotou, protože technologie OptimalTEMP to vyřeší za nás a už žádné spálení ani citlivé látky. Manipulace s nádobkou na vodu je snadná. Nenapadá mne, co by se dalo žehličce vytknout (snad jen ta cena), žehlení je s ní opravdu snadné, rychlejší a oblečení je vyžehlené na výbornou. I přes všechnu chválu se žehlení nestane mým koníčkem, ale rozhodně s novou žehličkou to bude menší utrpení a méně dřiny.

Radka K.

Dobrý den, v redakci //zena-in.cz/ jsem měla možnost si osobně vyzkoušet žehličku Philips PerfectCare Elite GC9630. Jakožto, žena na mateřské dovolené jsem ocenila její váhu, dále mě zaujalo, že není potřeba nastavovat teplotu. Žehlička sama rozpozná materiál a vyžehlí dobře třeba i tričko s obrázkem. Dále je zajímavá možnost žehlit ve svislé poloze, díky páře, která má hodně silný výstup. Žehlička dobře po materiálech klouže. Šikovný je také zámek na stanici, který zamezuje, aby žehlička vypadla.

LucieR

Už delší dobu o takovéto žehličce uvažuji. Díky testování www.zena-in.cz jsem si teď Philips GC mohla vyzkoušet. Žehlička je lehká, tichá, má nepřilnavou žehlící plochu a k mému velkému překvapení se nemusí tolik řešit teplota a síly páry je veliká. Už vím, co si budu přát k narozeninám.

Babikus

Portál Žena-in mi umožnil otestovat systémovou žehličku Philips PerfectCare Elite GC9630 . Nejvíce mě zaujal systém oddělené základny s nádržkou na vodu s obsahem až 1,8 litru a s výkonným parním motorem, který generuje páru s tlakem až 6,7 baru. Byla jsem při testování přímo fascinována lehkostí vlastní žehličky a skoro neuvěřitelnou silou páry, která lehce a jednoduše vyžehlí vše, co je běžnou napařovací žehličkou skoro nemožné. Vyžehlení velmi zmuchlané pašmínové šály touto žehličkou hravě uvedlo šálu do původního stavu. Rovněž přesušenou polyesterovou halenku s téměř plisovanými zmačkaninami tato žehlička uvedla během chvilky do bezvadného vzhledu. Tato žehlička má spoustu předností, které ulehčí práci při žehlení, tím uspoří čas i energii.

Tohle je jen pár recenzí na ukázku. Systémová žehlička Philips PerfectCare Elite ale získala mnohem víc kladných hodnocení, které si můžete přečíst například na e-shopu Alza. Chcete se s žehličkou Philips PerfectCare Elite také seznámit a napsat nám její hodnocení, za které dostanete dárek?

Co můžete získat?

Pokud si ji přijdete otestovat, budeme se těšit na vaše zhodnocení. Pokud žehličku vyzkoušíte a splníte podmínky testování, dostanete se do slosování o 2 tyto krásné žehličky. Každá z vás za testování získá dárek – balíček přírodní kosmetiky Ma Provence, ve kterém najdete 2 z těchto produktů:  tekuté mýdlo, sprchový gel, tělové mléko nebo tuhé mýdlo.  

kolaz

Podmínky testování upřesníme na místě. Po ukončení testování vám pošleme dárek od Ma Provance a vybereme dvě z vás, kdo vyhraje systémovou žehličkou PerfectCare Elite GC9630 s technologií OptimalTEMPv hodnotě 8 299 Kč.

 
Adresa naší redakce je: Praha 1, Myslíkova 25, testování probíhá v čase od 9 – 17.00. Pokud chcete, přineste si sebou nějaké oblečení na žehlení nebo můžete použít to, které bude v redakci k dispozici. Akce bude ukončena 29. 4.

 

Reklama