Dobrý den,

naše pocity jsou dílem opravdové Štěstěny!
Štěstí je v každém okamžiku a věku jiné. Jako dítěti mi stačila odpolední zmrzlina v kornoutku a pocit absolutního štěstí byl naplněn. Koupání v řece a v zimě se projet na zamrzlém rybníku v nových bruslích od Ježíška. Štěstí, které hřálo v břiše jen při pomyšlení, že něco tak krásného existuje.
Dotek první lásky po ruce. Ach, kdyby jen tenkrát ve čtrnácti letech chtěla přijít. Sen o štěstí, který dlouho zůstával jenom snem. I moje pravá láska zůstávala nejdřív skryta za přátelstvím. Když nabrala  podobu lásky, připadala jsem si na vrcholu štěstí. I krásné štěstí dokáže zevšednět, přestože stále milujeme.
Milujeme, jsme štastni, a přesto se ženeme dál, hledáme, a chceme být šťastni, když šťastni jsme. Nejmoudřejší dáma je nemoc.
Ta dokáže srazit na kolena a dohnat k pokoře každého. I toho největšího neotesance, který si připadal, že šťastný nebyl, když byl.
Měla jsem všechno - skvělého manžela, dceru, rodinu, a všichni jsme se měli rádi. A najednou zjišťuji, že stále jen počítám. Jste na omylu, nikoliv peníze, ale čas. Protože s rakovinou žít můžete, ale taky nemusíte.
A štěstí je právě to, že dneska mohu čekat, až se mi rodinka vrátí domů, a sedneme si společně u jednoho stolu. Mám důchod, méně peněz, ale víc času být šťastná. Protože štěstí  je žít v pokoře, tolerovat, a to hlavní - být šťastný, i když se večer člověk ve zprávách dozví, že se třeba pečivo zdražuje.
Všechno je a bude, to si pamatujme, peníze, majetky, ale pouze my, naše pocity a chvíle jsou dílem opravdové Štěstěny!

Pozdrav přání a štěstí do redakce posílá
                                                               
Ema K.


Milá Emo K.,
my děkujeme a z celého srdce přejeme, aby vaše ŠTĚSTĚNA měla podobu uzdravení

Reklama