Stále tápete, kde byste ideálně prožili jarní prázdniny a nevěříte, že v Česku bude ještě během března dostatek sněhu? Máme pro vás skvělý tip, vyražte například do rakouského Innsbrucku, kde si na své přijde téměř každý….

Stále nevíte, kde strávit jarní prázdniny? A co takhle vyrazit k našim rakouským sousedům do Innsbrucku? Díky svému areálu Olympia SkiWorld patří innsbrucký lyžařský region k nejlepším střediskům zimních sportů v Alpách. Jednotlivé lyžařské oblasti, které společně tvoří OLYMPIA SKIWORLD INNSBRUCK se vyznačují jedinečnou polohu v srdci Alp a jsou snadno a rychle dostupné. Svým hostům poskytují rozmanitou škálu nabídek, odpovídajících požadavkům vyznavačů moderních zimních sportů. Lyžařský region Innsbrucker SkiGroßraum je rájem na zemi pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře i freestylery. Nabízí vše, co by mohl každý milovník zimních sportů chtít: mírné sjezdovky pro začátečníky, strmější pro pokročilé i úžasné výzvy pro experty.

dddd

Snowboardisté a freerideři si můžou vychutnat volnou jízdu mimo upravené sjezdovky, rodiny s dětmi a senioři naopak rádi využijí klidnějších středisek. To vše až do pozdních jarních dní. Zimních sportů si můžete užívat na více než 300 kilometrech sjezdovek, které jsou zpřístupněny celkem 90 lanovkami. Na to všechno vám stačí jediný skipass – Olympia SkiWorld Pass. Všechna střediska v Innsbrucker SkiGroßraum jsou v dosahu hlavního města Tyrolska – Innsbrucku, kde se hosté okolních středisek mohou kulturně vyžít. K dispozici mají nádherný zámek Ambras, sídlo Ferdinanda Tyrolského, se spoustou muzejních sbírek. Teplota se nyní navíc pohybuje mírně nad nulou a vytváří tak ideální podmínky pro vaši zimní dovolenou.

ggg

Více informací o celém regionu naleznete zde.

  • Tip: Aktuální sněhové zpravodajství můžete sledovat zde

 

Reklama