ZKLAMÁNÍ jsem zažila v životě již vícekrát… vždy při NEGATIVNÍM VÝSLEDKU HCG. Ano… patřím k těm ženám, které touží po miminku a které navštěvují centrum asistované reprodukce…

V té chvíli, kdy proto uděláte maximum, zbavíte se zlozvyků... přestane kouřit, jíte zdravě, zobete vitaminy, pořád dokola hubnete a přibíráte po hormonech a zase hubnete.. "o odříkání si čehokoliv, co máte rádi" - protože mít miminko není zadarmo, tak pak musí zákonitě přijít zklamání. 

Když to nevyjde napoprvé, řeknete si: "No, tak příště", a tak to pokračuje a pokračuje. Ale jednou se přece "zadařit" musí.


Ráda bych odpověděla i na Vaši zadanou otázku: POMOHLO VÁM V NĚČEM? Ano. Vždy si uvědomím, že mám toho nejbáječnějšího partnera po svém boku, se kterým tvoříme "TEAM" a společně to zklamání vždy překonáme a jdeme do toho znovu!

Vždyť už kdysi dávno nějaký filozof napsal..“
To štěstí - být nešťastný s někým...“

 

Hezký den  Vaše čtenářka *venckulina*


Milá venckulino,
přeji Vám do budoucna mnoho štěstí. Budu věřit, že se vám to s partnerem jednou podaří a brzy budete tři. Z Vašich řádků se mi zdá, že zklamání Vám pomohlo ještě v jedné věci - jste silná a nevzdáváte to, a to je v tuto chvíli asi to nejdůležitější.

Dobré ráno ženy-in,
nevím jak u vás, ale v Praze je zamračeno a poprchává. Žena-in se vám bude snažit dnešní den zpříjemnit. Máme pro vás připravenou soutěž a na pisatelku nejzajímavějšího příspěvku na dnešní téma čeká malý dáreček.

ZKLAMÁNÍ
V čem nebo v kom jste se zklamala?  
Odpustila jste? Umíte to?
Kdo vás dokáže nejvíce ranit?

Co pro vás znamená slovo "zklamání"?
A jak ho snášíte?
Pláčete, zatvrdíte se, jen se smějete?

Pomohlo vám v něčem zklamání?
Začala jste se chovat jinak?
Změnila jste způsob života?

Kdo nebo co vám pomůže dostat se ze zklamání?
Přátelé, sport, zvířata, televize?

Zklamala jste někdy sama sebe?

těším se na vaše příspěvky na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama