Milé čtenářky Ženy-in,

 

jelikož je dnešním tématem zpověď, trápení či nějaká bolístka na duši, mám také s čím se svěřit. Už 3 roky pracuji s kolegou, který je okouzlující, vtipný, inteligentní, ale je dost na ženské.

 

Takže jsem si zakázala na něj myslet.

 

Ale nedaří se mi to. Je dost na služebních cestách (říkejme tomu tak), takže ve firmě moc není. Jsem ráda, protože se alespoň můžu soustředit na práci. Ale když sedí vedle mě, cítím jeho pohled. A všechno ve mně vře. Je samozřejmě ženatý a má dvě děti.

 

A já? Mám přítele už 5 let, velmi ho miluji, ale po sexuální stránce nám to moc neklape. On je prý v pohodě, sex mu stačí jednou za měsíc, mně však jeho doteky chybí. Někdy se mi zdá, že si mě vůbec nevšímá. Stačí mu plná lednice, časopis o motorkách a televize. Ani toho mnoho nenamluví, pokud není z práce rozčilený a nepotřebuje mi vylíčit novinky dne. Nevím, co mám dělat.

 

A teď mě firma posílá společně s mým kolegou na služební cestu. Nechci jet, mám obavy, nevěřím si. Poraďte mi, co mám dělat!

 

Jana


 Milá Jano,

 

čekala jsem na podobný příběh. Znám několik holek, které mají podobný problém. Většinou si to se svým kolegem vyzkoušely, a pak se vztah rychle rozplynul...

Ve Vašem případě si myslím, že kolega svoji manželku a děti neopustí. Když je sukničkář, zřejmě mu jde o nezávazný flirt nebo vztah, založený na sexu. Nejsem tu proto, abych Vám přesně radila, co dělat, nechte tomu volný průběh. Co se má stát, stane se! Je však na Vás, jak posunete hranice a co svému kolegovi dovolíte...   

 

 

Co povíte jen anonymně ve zpovědnici?
Představte si, že v jedné takové právě sedíte...

napište na: redakce@zena-in.cz
Na vylosovaný příspěvek  čeká KOSMETIKA!

 

 

 

Reklama