Chcete být stále mladá a krásná? Děláte pro svou pleť maximum, ale stále nemůžete dosáhnout toho správného efektu? Potom si nechte poradit v naší nové komerční příloze Derma Genesis Pro krásu a omlazení, která na Ženě-in poběží nepřetržitě celé tři měsíce. Rozjedeme ji už v příští týden!

Příloha bude navíc provázaná s poradnou přední české dermatoložky z Centra laserové a estetické dermatologie MUDr. Karolíny Kykalové, která odpoví na vaše dotazy ohledně péče o pleť. Poradí vám s diagnostikou pleti, pomůžeme Vám s problematickou pletí. Zkrátka poradí vám s problémy, které řeší mnohá z nás. Vždyť krásná pleť je pro každou ženu velkým benefitem.

Pravidelně si přečtete články týkající se problematiky péče o pokožku. Poradíme vám, jak si co nejdéle zachovat svůj mladistvý vzhled. Naleznete v ní i množství čtenářských soutěží se zajímavými cenami. Na Ženě-in budete mít jedinečnou možnost být mezi prvními, kdo tuto průlomovou řadu Derma Genesis vyzkouší. V tomto ojedinělém projektu můžete také vyhrát vyšetření a odborné testy pokožky s následnou radou, jak o svůj typ pleti pečovat.

Existuje biorytmus kůže? Kdy je nejvhodnější doba starat se o pokožku? A proč vyzkoušet zcela nový přístup k péči o tělo?

Sledujte přílohu Derma Genesis Pro krásu a omlazení a buďte navždy krásná!

Reklama