Dobrý den Mařinko, děkujeme za příspěvek k dnešnímu tématu. Škoda, že máte tolik špatných zkušeností s kadeřnicí, asi jste stále nenašla tu pravou... Nicméně, vyřešila jste si to po svém :) Krásný den!


 

Mám vlasy, s nimiž si žádná kadeřnice poradit neumí. Do stříhání si nenechají moc mluvit, nevěří mi, když je upozorňuji na rozmary mých vlasů (přeci už stříhaly stovky, tisíce lidí, mají zkušenosti, ...), takže stejně doma musím vzít nůžky a „odzubit se“. V lepším případě, v horším mají tendence dělat „báječné“ střihy, které pro mé vlasy nejsou absolutně vhodné. Hledala jsem, vybírala si dle doporučení, ale je to k ničemu.

Nejčerstvější zážitek mám z keratinové kúry, kterou jsem dostala jako dárek. Zklamání hned od prvního okamžiku. V luxusně se tvářím salonu na mě čekaly paní, které nebyly vyučené kadeřnice, ale právě začínaly kadeřnický kurz a na klientech se teprve učily. To už jsem mohla jít rovnou k „učňům“, zkušeností by možná měli víc a rozhodně by to nestálo tolik. Ale co, darovanému koni... Kadeřnice trošku zmatkovaly, nakonec se dohodly na postupu a pustily do díla, během nějž vychvalovaly kúru. Prý budu mít tři měsíce až půl roku krásně lesklé vlasy, ozdravené, budou se snadno rozčesávat, ... Pár dní jsem vypadala příšerně, vlasy zplihlé, jako by masné, ale umýt se to nesmí, musí se pár dní počkat. Po umytí? Zase mám zpět své nepoddajné, nerozčesatelné vlasy, na kterých není vůbec patrné, že byly na ozdravné kúře. Kdoví, jestli keratin vůbec funguje, nebo jestli „kadeřnice“ něco pokazily...

Ke kadeřnicím už roky (až na ten keratin) nechodím a vlasy si stříhám i barvím sama. Líbilo by se mi čas od času si někam zajít a nechat se opečovávat, ale po mnoha a mnoha špatných zkušenostech si říkám, že vyhodit několik stovek za něco, co mě zklame či naštve, se mi opravdu nechce.

mařinka

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Milé čtenářky, prosím, další příspěvky už neposílejte. Sešlo se jich dnes opravdu mnoho a už bychom je nestihly bohužel všechny vydat. Děkuji za pochopení!

Reklama