Rádi bychom vám nabízeli více ze světa maminek, a tak jsme zahájili spolupráci s několika blogy. Dnes vám představujeme druhý spřízněný blog, který vede maminka na mateřské Veronika Harnolová. 3 roky byla v týmu editorek svatebního portálu a protože jí psaní na mateřské chybělo, založila si vlastní blog VERU HARNOL, který se točí kolem jejího mateřství a taky správných holčičích věcí, jako je nakupování.

veronika

Co vás přivedlo k psaní blogu?
Na jednom serveru pro maminky mi přišlo, že se mnou maminky, holky a kamarádky rády inspirují... Říkala jsem si, že na blogu bych toho o sobě mohla napsat mnohem více. A psaní článku mi pomáhá takzvaně nezakrnět při mateřské dovolené.

Jak dlouho blogujete?
V listopadu to bude rok a byl to krásný rok. Jsem na sebe pyšná a těším se, až uplynulý rok shrnu v nějakém článku.

Kolik času blogu věnujete?
Denně zhruba tři hodinky. Hodinu přes den, když Lukášek spinká a zbylé dvě hodiny večer, opět když dítě usne. Lukášek nemá rád, když mám zapnutý PC přes den, je zvyklý, že mu věnuji maximální pozornost. Jsou ale i dny, kdy jsem jako blogerka pozvaná na nějakou akci, většinou na těchto akcích počítají i s dětmi, a to pak můžu říct, že blogu věnuji i celý den.

veronika

Co je na blogování nejtěžší?
Zatím nemůžu říct, že by na blogování bylo něco těžké. Píšu blog, který mě baví! Čtenářky mají rády články ze soukromí - cestování, dovolené, z naší domácnosti, atd. Mám moc ráda, když čtenářky zaujmu a když se pod články diskutuje, předáváme si rady, podporujeme se, tohle miluji! Potřebuji zpětnou vazbu. Občas mi chodí od čtenářek zprávy, ve kterých mi děkují, a píší, jak rády mě sledují, tohle mě vážně baví a děkuji jim za to!

Našla jste díky blogu nové přátele?
Nenazvala bych to úplně přáteli, mám jednu kamarádku blogerku Katy, tu jsem znala dříve, než začala blogovat. Určitě jsem díky blogování poznala skvělé holky, převážně maminky, ty mě moc inspirují. V blogování je veliká konkurence, ale myslím si, že nejsme rivalky, každá máme své čtenářky a svůj styl psaní článků...

rodi

Nevyčítá vám manžel, že jste ztratili soukromí nebo je naopak chápající?
Můj muž mě v blogování nepodporuje. Pro něj je to velká ztráta času, moc se těší, až zase začnu vydělávat a přispěji finančně do rodinného rozpočtu. Ráda a často píši o naší rodině, ale určitě jsou věci, které si nechávám pro sebe. Já chci ostatní maminky inspirovat, ať vidí, že i na mateřské dovolené se dá žít, nemusí jen stát za plotnou a vařit. My si s Lukáškem den užíváme na maximum, není dne, kdy bychom něco nepodnikli - sami, s přáteli a kamarády. 

Jaká je Veru Harnol? 
V první řadě věčně usměvavá a pozitivně naladěná, tvrdím, že naše děti jsou naší kopií. I mně se občas stane, že mám den blbec a to pak vidím, že ani Lukáška nic nebaví, je umrčený a protivný. Ráda poznávám nové lidi, občas se mi stane, že si pustím někoho až moc k tělu a již se mi to párkrát nevyplatilo. Snažím se být opatrnější, prozíravější... 

verca

O autorce blogu VERU HARNOL

Jmenuji se Veronika Harnolová, je mi 28 let, pocházím z Bruntálu. V Praze žiji přes 7 let, hlavní město miluji již od raného dětství. Více než 9 let žiji po boku jednoho (báječného) muže a od roku 2012 se pyšním jeho příjmením. V květnu 2013 se nám narodil syn Lukášek, jméno má po tatínkovi... Jsem v první řadě maminkou, manželkou - žiji pro svou rodinu, domácnost, sleduji módní trendy, ráda tvořím a dekoruji. 

Čtěte také:

Reklama