Otřesný zážitek se přihodil čtenářce Věrulince při milování v lese. Co přesně se stalo a jak to celé s ukájejícím si chlapíkem dopadlo, to si můžete přečíst v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.

Téma dne zní: Nástrahy při milování v přírodě.
Následující příběh je skoro neuvěřitelný. Zaslala ho čtenářka Věrulinka...


Zdravím a přeji krásný den všem na Ženě-in.
A že dneska bude úžasně krásně, to je už jasný od samého rána.

Dnešní téma, mě opět vrátilo do mládí. Ovšem, že by vzpomínka byla příjemná, ne to není.

Krásný letní den, koupání v rybníku, vedle sebe krásnýho kluka a nám oběma dohromady, ani ne 40 let. Motorka na břehu, do lesa kousek.
Mazlení začalo již ve vodě.Vylezli jsme a sedli na motorku a jeli na naše krásný místečko, kde nikdy nepřišla ani noha.
Všechno je poprvé, tak i v našem případě.Při samém milování, mi najednou, (jmenoval se Petr) říká: miláčku promiň, ale někdo tady je.
V ten moment, krve by se do mně nedořezal.
Ano zmetek, stál nad námi a ukájel se.
Začal utíkat, Petr ho už nedohonil, ale bylo po všem.
Naše uvažování, přemýšlení, kde se tam vzal, nebralo konce. Jediná verze, která by sedla, že nás sledoval už u rybníku, kde mimochodem také nikdo nebyl. Asi byl schován mezi rákosím. Do lesa to bylo i pěšky kousek, takže nás zastihl v tom nejlepším, zmetek.
Od této události, jsme naše krásný místečko změnili a jezdili jsme hlouběji do lesa. Při koupání v rybníce, jsme důkladně sledovali, zda někde není schovaný, ale nebyl. Zřejmě změnil místo.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Textneprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 28. června 2011: Nástrahy při milování v přírodě

Zažila jste někdy nějakou kuriózní situaci, při milování v přírodě? Načapal vás někdo? Objevili se mravenci? Překvapilo vás nějaké zvíře? Dostaly se vám jehličky, písek či osiny na choulostivá místa? Pište mi své zkušenosti s milováním na čerstvém vzduchu. Varujte ostatní čtenářky před nebezpečími, které je při hrátkách v přírodě mohou potkat! Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a pokud chcete patřit mezi potenciální výherkyně krásného tématického dárku: knihy ORGASMUS od Susane Carin Bakosové (nakladatelství Metafora a PENIS - rádce nejen pro muže od Vladimíra Kubíčka (nakladatelství Grada).

Zasílání příspěvků končí 28. 6. 2011 v 15.30 hodin.

Texty zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz, do předmětu napište: MILOVANI V PRIRODE.

penis

Reklama