Milá redakce,


televize je určitě aktuální téma, proto jsem se Vám poprvé rozhodla napsat. Toto téma se netýká ani tak mě, jako mých dětí. A to určitě nejsem sama.

  Jelikož jsem pracovně vytížená, tak se málokdy podívám na nějaký pěkný film. Dokonce ani o Vánocích nemám moc času, abych si odpočinula u tradiční pohádky. K televizi si sednu akorát v půl osmé na zprávy. Přesto u nás TV běží celý den.


  Mám 5 dětí různého věku a tak by nám 1 televize určitě nestačila. Celkem máme tři a věřte nebo ne, pokud jsou všechny děti doma, tak i to někdy nestačí. Hlavně k večeru, když se jeden chce podívat na film, druhý na pohádky, třetí na reality show apod. Čtvrté dítě většinou hraje na počítači a nejstarší dcera je raději venku nebo u přítele. Samozřejmě jsou chvíle, kdy běží jen jedna televize, ale těch je opravdu málo.


  Jak jsem se přesvědčila, v dnešní době si děti pár dní bez televize nebo počítače vůbec nedokáží představit. 

Tekana


Milá Tekano, děkujeme za příspěvek k novému tématu televize. Dnešní děti jsou velkými  konzumenty televize a počítačů, a proto přiznávám, že z větší části máte pravdu. Mnoho našich čtenářek je určitě velmi pracovně vytížených a nemají čas sledovat denně televizi. Přesto taková pohádka o vánocích, když máte před sebou cukroví a kávičku, je milou relaxací. Já si nedovedu představit žít úplně bez televize, ale nemusím se na ni koukat denně. Můžete se mnou souhlasit nebo nemusíte.

redakce@zena-in.cz

 

Každopádně si myslím, že dnešní téma TELEVIZE nabízí mnoho nápadů k napsání vašich příspěvků.  

Máte doma jednu nebo více televizí?

Sledujete televizi denně?

Koukáte se pravidelně na zprávy?

Sledujete seriály?

Líbí se vám dokumenty?

Nemůžete bez televize být ?

Máte chuť někdy vyhodit televizi z okna?

A co reality show, které jsou nyní tak oblíbené?

 

PIŠTE

 

Nejlepší z vás dostanou dárereček:

- bílé satenové spodní kalhotky

-puzzle

-CD: Říkadla a písničky pro děti

-prášky Pharmaton Activit

 


                                     

Reklama