Tenhle dezert jíte i očima. Kromě toho, že výborně chutná, totiž také úžasně vypadá. Některé jsou hotové umělecké skvosty. A když jsou ještě k tomu vyrobeny poctivě, hezky po domácku... Jak jste už jistě poznali, řeč je o sladkých laskominách plněných jedinečným krémem - cupcakes. Právě takové dělá nová pekárna Cobbler´s Prague Bakery. Zakládá si na kvalitních a stylových produktech s co největším podílem domácí výroby.

Základem jejich výrobků jsou kvalitní suroviny a vysoký podíl ruční práce, aby zaručili opravdovou kvalitu. „V praxi to znamená, že při výrobě cupcaku s názvem Vanilkovo-čokoládového rozbřesku používáme pravý vanilkový extrakt z Madagaskarské vanilky. Nikoliv pouze aroma. Jablečný štrůdlík zase plníme domácím jablečným pyré. V cupcakes Karamelová káva zase naleznete domácí karamel.

cupcakes

V současné době tu nabízejí 12 druhů cupcakes. Ale nabídku průběžně rozšiřují a doplňují limitovanými edicemi. Například Duhový cupcake ke Dni dětí nebo podzimní Dýňový cupcake. Dokáží tu ale připravit i cupcaky podle přání. Ať už na rodinné oslavy, nebo na firemní akce či svatby. :)

Internetový obchod vnikl hlavně pro ty, pro něž je důležitá kvalita a už je nebaví kupovat polotovary s chemickou příchutí. „Naše mise je dodávat ty nejchutnější dezerty a přinášet zákazníkům nezapomenutelný zážitek. Veškeré naše výrobky připravujeme z čerstvých surovin od lokálních výrobců. Ceníme si každého zákazníka, bez ohledu na výši útraty. Naše produkty navíc budou vždy ekonomicky dostupné pro každého,“ vyjmenovává hodnoty své společnosti Jiří Zuska.

cupcakes

Cupcakes vám z tohoto obchodu doručí zatím pouze v rámci Prahy, ale brzy by své služby rádi rozšířili i do dalších měst.

Pokud jste z Prahy nebo máte cestu na Farmářské trhy, neváhejte se přijít podívat na Farmářské trhy a seznamte se s cupcakes domácí pekárny Cobbler´s Prague Bakery na vlastní oči.

  • ve středu Farmářské trhy Arkády Pankrác
  • ve čtvrtek Farmářské trhy Barrandov
  • v pátek Farmářské trhy Anděl

Cupcakes ve světě

cupcakesSladké pečivo lákající barvami a rozličnými krémy se těší stále větší oblibě, a to nejen ve Spojených státech, odkud pochází.  Zakoupit ho můžete ve velkých obchodní řetězcích, zavedených cukrářstvích, nebo právě od drobných podnikatelů, kteří si otevírají své prodejny na internetu. Stejně jako Cobbler´s Prague Bakery v České republice.

  • Vlna cupcaků zasáhla hlavně Francii, kde konkurují mandlovým pusinkám. Je jim dokonce věnován televizní pořad Cupcake wars, což je soutěž cukrářů.
  • Cupcakes dobývají i Blízký východ. Vyhlášená pekárna Magnolia Bakery, jejíž prodejna v Greenwich Village v New Yorku je známá dlouhými frontami, má dnes jednu ze svých čtyř poboček v Dubaji.
  • Palestinec Fádí Džábir, který žije v Saúdské Arábii, se vzdal kariéry u Unileveru a otevřel si na Blízkém východě řetězec prodejen Sugar Daddy. Stačilo k tomu, aby ochutnal jeden kousek u Magnolie.
  • Také Rachel Thebaultová opustila investiční banku, aby si splnila svůj sen o kulinářské dráze. V roce 2007 si otevřela cukrárnu Tribeca Treats, která nabízí variace této sladkosti vyrobené před zákazníky.

Na čem si můžete pochutnat v Cobbler´s Prague Bakery?

cupcakes

cupcakeChoco – caramel

Čokoládový dortík plněný domácím marshmallow jsme doplnili oblíbenými karamelovými sušenkami. Zdobení představuje čokoládový frosting a hobliny hořké čokolády. 

 

 

cupcakeBarevná exploze

Tento vanilkový dortík připravený podle tradiční receptury je plněný lesním ovocem. S jogurtovým frostingem a bonbony M&Ms na vrchu tvoří vynikající kombinaci!

 

 

cupcakeJablečný štrůdlík

Lahodný skořicový dortík plněný domácím jablečným pyré je zdobený vanilkovým cream cheese a typicky americkými skořicovými drobky. 

 

 

cupcakeKaramelová káva

Extra čokoládový dortík je zdobený kávovým cream cheese, náplň i finální frosting představuje domácí karamel a lahodná čokoláda.

 

 

cupcakeMrkvový mls

Tento nadýchaný mrkvový dortík s vanilkovým cream cheese patří mezi naše nejoblíbenější. V kombinaci se sekanými ořechy a americkým fondánem na vrchu je neodolatelný. 

 

 

cupcakeSušenkový král

Už takto velmi chutný čokoládový dortík s vanilkovým cream cheese jsme ještě vylepšili drcenými sušenkami! Kde všude je najdete? 

 

 

cupcakeHappy Birthday!

Tradiční vanilkový dortík plněný vanilkovým cream cheese je zdobený barevnými perličkami. Intenzivní chuť a pestré barvy rozzáří každou oslavu i běžný den. 

 

 

cupcakeTexaský citron

Tento osvěžující dortík je plněný vanilkovým krémem, který je schovaný pod vrstvou citronového cream cheese. Úplný top tvoří americký fondán. 

 

 

cupcakeArašídový baron

Čokoládový dortík plněný domácím arašídovým krémem je zdobený vynikajícím arašídovým cream cheese, kousky oříšků a lahodnou čokoládou. 

 

 

cupcakeRed Velvet

Tradiční americký dortík s čokoládovou příchutí, lahodným cream cheese a výrazným posypem je snad nejoblíbenější cupcake na světě. Ochutnejte a zjistěte, proč!

 

 

cupcakeKokosík

Chuť oblíbeného dortíku jsme ještě zvýraznili exotickým vanilkovým luskem.  V kombinaci s kokosovým cream cheese a hoblinami sladkého kokosu je báječný!

 

 

cupcakeVanilkovo – čokoládový rozbřesk

Tradiční vanilkový dortík tvoří s intenzivním čokoládovým cream cheese a barevnými perličkami skvělou kombinaci!

 

Nabídka by se však měla již brzy rozrůst o další úžasné sladkosti. Více informací naleznete na www.cobblersbakery.cz.cupcakes

Reklama