monokins

Jako byste to neznala. Přijdete na pláž, k rybníku, na koupaliště, a když se uvelebíte, pozorujete lidi kolem sebe. Jasně, že nejste žádný voyer, ale přiznejte si, že alespoň po očku se nenápadně rozhlížíte a hodnotíte. Všimněte si, že zpočátku mají všechny ženy na sobě všechny díly plavek. Jsou velmi decentní, cudné, až plaché. Ale běda, když se svlékne jedna. Za pár minut se to šíří jako epidemie a většina žen ji bez ohledu na věk a krásu poprsí následuje. Když může ona, proč ne já, mám určitě lepší prsa, myslí si. Ty stydlivější si nejprve lehnou na břicho, pak se přetočí na záda, komicky si přidržují horní díl plavek na prsních bradavkách, ale netrvá dlouho a vystaví svá rozpláclá ňadra slunci i čumilům. Zábrany jsou ty tam.

Také jsem po létě mívala dolní díl plavek vyšisovanější než horní. Už za totáče jsem (samozřejmě v poledních hodinách a v době vyučování) chodila na občanskou plovárnu, kde se tajně a za časté kontroly říční VB chodily opalovat holky nahoře bez. Mělo to něco do sebe. Ta zvláštní semknutost a přídech dobrodružství činila z pouhého slunění nepopsatelnou zábavu. Zvláště, když se blížila hlídka na motorovém člunu. To jste měli vidět ten fofr a takřka ekvilibristickou dovednost v oblékání podprsenek. Vaškovi s Bohoušem to muselo být jasné, měli přece dalekohledy, ale zřejmě to i oni brali jako vzájemnou hru na policajty a neslušné holky, která je bavila.

monokiny

Tenkrát by se možná uplatnily monokiny. Více o jejich vynálezci ZDE.

Jsou to zvláštně střižené plavky, u kterých je horní díl spojen s dolním. Někdy to může být jen nepatrná soustava šňůrek, jindy je jejich střih velmi rafinovaný a připomínají spíš plavky dvoudílné. Monokiny tohoto typu jsou americkou specialitou. V Evropě si pod pojmem monokiny představíme právě speciální plavky pro opalování nahoře bez. Jsou jednoduše bez podprsenky, takže pokud jste milovnicí tohoto způsobu slunění, určitě ušetříte.

Jak jste na tom vy? Opalujte se na hoře bez? Svléknete si horní díl první, nebo počkáte, až půjde někdo příkladem?

Diskuzi na téma opalování nahoře bez najdete ZDE. Stydíte se svléknout před svými dětmi? Podívejte se SEM.

Reklama