Svátek všech zamilovaných St. Valentine's je za dveřmi. Co ho letos oslavit trochu jinak? Zkuste plán Ballantine's a oslavte St. Ballantine's Day.

Svátek všech zamilovaných St. Valentine's už v našich krajích zdomácněl, a je to dobře. Je to příležitost strávit jedinečné chvíle ve dvou a uvědomit si, jakou hodnotu pro nás vztah s naším milým nebo milou má. Můžeme se vzájemně obdarovávat, nebo také posílat pohlednice se srdíčky komukoli, koho máme rádi.
Ke svátku St. Valentine's neodmyslitelně patří romantika. Ale tento pojem se netýká jen lásky, zahrnuje také něco víc: netradiční, nevšední a dobrodružné zážitky. Co takhle letos zvolit pro oslavu St. Valentine's plán Ballantine's? Odchýlit se z vyjetých kolejí a vsadit na fantazii a originalitu? Věříme, že se to vyplatí, a že si tak připravíme originální zážitky. Udělejte to letos jinak!

Nekonvenční tipy

balantineJak si představíte typickou oslavu St. Valentine's? Nejspíš společnou romantickou večeři, dárečky v podobě šperků nebo čokolády, přání s červenými srdíčky... A teď popusťte uzdu fantazii. Jak by vypadal plán Ballantine's, tedy Ballantine's Day? Přinášíme vám pár návrhů...

St. Ballantine's Day plán B

 • Když do restaurace, tak netradičně. Zajděte si do selské nebo pravěké hospody.
 • Když amor a šípy lásky, tak na střelnici. Zajděte si vyzkoušet starodávnou vzrušující lukostřelbu.
 • Když do lázní, tak do pivních! Užijte si vanu plnou piva ve dvou a parádní relaxaci na dvojlůžku z ovesné slámy.
 • Když do divadla, tak na Cavemana! Máte chuť rozesmát se až k slzám? Zajděte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.
 • Když čokoládu, tak čokoládovou masáž. Určitě jste o ní již slyšeli.
 • Když sport, tak si dejte společnou jízdu na duši vedle sjezdovky.
 • Když květiny, tak si zajděte do botanické zahrady.
 • Když Valentýn, který připadl na pondělí, tak si prodlužte víkend.
 • Když adrenalin, tak spolu vyzkoušejte bungee jumping.
 • Když jste parta, tak naplánujte bojovku.
 • Když dárek, tak dejte jen jeho souřadnice a najděte ho pomocí GPS.
 • Když opravdovost, tak skutečný dárek. Kozu, krávu, hejno kuřat nebo osla od Člověka v tísni.
 • Když „nápoj lásky“, tak Ballantine's. Dopřejte si dávku nevšednosti a luxusu, kterou máme všichni po ruce a která nezklame: pravou tradiční skotskou whisky Ballantine's. Stačí malá sklenka tohoto výborného nápoje a rázem se přenesete do světa skotských vřesovišť, jezer, nedotčené přírody, jako byste seděli za sychravého dne někde u krbu ve starém skotském sídle, pozorovali plameny a snili.
 • Když slavit s whisky, tak ve skotské sukni.

O Ballantine's whisky

Blended Scotch Whisky neboli míchaná skotská whisky Ballantine's Finest pochází z Edinburku a její historie se datuje od roku 1827. V současnosti je nejprodávanější skotskou whisky v Evropě. Nezaměnitelná chuť Ballantine's Finest s náznaky sladových druhů whisky z oblastí Miltonduff a Glenburgie je velmi vyvážená, ale žádná z obsažených složek nemá dominantní postavení.

Také my jsme chtěli najít jinou formu, najít svůj plán B, a tak přikládáme „Banální B bajku".

Banální B bajka

Boubelatý bohatý Bedřich balil bezvadnou blondýnu Bětušku. Běhal za ní, básnil: „Bezkonkurenčně božská beruško, budu blaženě brázdit bažiny, bory, bazény, bbroučkova!"
Brzdi, brouku!“ bránila se beruška. Bez bydlení? Bez bytu, baráku? Blouzníš?"
Béďa buduje bejvák u Ballantine's baru . . . a bezva barák! Budeme se brát! Brzy!
Bude bál,“ boduje Bětuška.
Budeme běhat, bruslit, běžkovat,“ básní Bedřich.
Blouzníš?“ brečí beruška. Budou báječné Bahamy, bikiny, božský bambusový bar, bezcílné bloumání...“
Báječné! Budeme brzy bez peněz,“
brblá bezděčně brouček barytonem.
Bumbej, broučku, Ballantine's,“ broukne Bětuška. Bariéry se bortí, Ballantine´s burcuje buňky, bystří bulvy, bičuje bakterie.
Blaho. Božské!

Reklama