Příspěvek od čtenářky SStream mě opravdu rozesmál. Týká se jejího pana Božského, tolik, tolik podobného i těm našim Božským ))  

Přeji Vám do Prahy krásný den!
po delší době jsem zase dala něco dohromady :)

Ty se nepůjdeš osprchovat?

Tenhle úchvatný, inteligentní, vždy perfektně upravený pan Božský přece nemůže být takové prase! Ne, to není možné. Ale je teda hodně blbé se na to zeptat. Takhle v posteli.

Tak si tiše pololežím. Předstírám, že si čtu. A čekám. Půjde do té koupelny nebo ne? Je do té knihy úplně ponořený, asi chce dočíst kapitolu a pak si půjde zaplavat do sprchy. Ale stejně, takhle se zahrabat do čerstvě vypraných, navoněných, nažehlených peřin.  Se mi to nelíbí zrovna.

Stejně je to divné. Všechno kolem něj je úhledné, seskládané, čisťounké a voňavé. I on sám. Tedy pokud nepočítám 11 večerní, kdy i antiperspiranty s nápisem 48 hodin v sobě nachází solidní nejistotu.

Ale ano, jistě, je to tady. Odkládá knihu, shrnuje deku a……ty vole zhasne. Že dobrou noc. No to si snad dělá prdel! Z pololehu jsem vystřelila do velmi vzpřímeného sedu. Ďobu do něj.
„hele ty se nepůjdeš osprchovat?“
„no půjdu, ale ráno, jako vždycky“

Tak si tam sedím. A rozjímám. Moje úplně nej sexy pyžamo v oranžových barvách s velkou žirafkou na prsou zbledlo překvapením.
„ono víš, to dalo poměrně hodně práce to vyprat, usušit, vyžehlit. A ty se mi sem nakvartýruješ takhle…“

„no, sprchovat se dvakrát denně nemůžu, slezl bych z kůže a vynechat ráno by asi nebyl úplně nejlepší zážitek pro kancl. Tak já ti s tím když tak pomůžu.“

Hlášku „to chci vidět“ jsem si nechala pro sebe a uvažovala o tom, do jaké míry jsem prase já, když se sprchuju tedy pouze večer. Ráno možná taky, ale fakt jen občas. Když je v noci víc jak 25 stupňů třeba…

A pan Božský jak slíbil, tak udělal. Povlečení odnesl do prádelny a pak ho přinesl čisté. Na základě vnitrostátních dohod měníme povlečení každé pondělí – tedy jednou týdně. Ve finále nás skutečnost staré zástavby a nesmírně vlhkého bytu dotlačila k pořízení sušičky, která to všechno zvládá na jedničku úctyhodnou rychlostí. Povětšinou to skončí tak, že ani neměním „design“. Tudíž vyperu, usuším a povleču zpátky. Líná to SStream, což?

S ohledem na velmi časté praní se u nás zdržuje pouze povlečení vysokých gramáží materiálu, tzv. hotelové. Všechny sety typu skvělá akce, super cena padly obětí. A jsem tomu ráda.

Mějte se moc hezky,
SStream

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Napsala a přiznala jste to snad za nás za všechny, dokopat večer chlapa do sprchy, to je někdy nadlidský výkon. Ale aby mě zase někdo nenařkl, že toho svého doma buzeruji, radši se zdržím dalších komentářů. :))
Každopádně děkuji za Váš příspěvek, fakt mě pobavil.
A vy měníte ložní prádlo každé pondělí? No to teda…. Co k tomu říct. :)))
Pěkný den oběma a hodně trpělivosti.
Saša

Téma dne 5. června 2012: Ložní prádlo

  • Jak často měníte ložní prádlo?
  • Jaký upřednostňujete druh? Krep, bavlnu, satén …
  • Řídíte se tím, co právě frčí? Zejména u dětí (viz. My z Kačerova)
  • Vybíráte si povlečení podle kvality?
  • A také podle vzhledu? Jakou barvu máte nejraději?
  • Žehlíte povlečení?
  • Mají (měly) vaše děti třeba nějaké specifické přání ohledně povlečení?
  • Ustýláte každý den, nebo jenom peřiny přehodíte?
  • Pokud máte možnost, dáváte peřiny vyvětrat ven?
  • Myslíte, že dnešní ložní prádlo je kvalitní?

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
a můžete přiložit i fotografii vašeho ložního prádla, třeba vyhrajete právě na základě toho nejhezčího :)

CENA pro výherkyni

Partnerem tématu je společnost Matějovský, přední český výrobce ložního povlečení. Je jedničkou na trhu s ložním povlečením, prostěradly, ručníky, a od června 2011 nabízí svým zákazníkům také noční prádlo pod značkou Matějovský Collection. Své produkty nabízí přes e-shop a ve vybraných prodejnách bytového textilu. Více najdete na www.matejovsky-povleceni.cz.
Cena pro vybranou čtenářku je voucher na nákup na na www.matejovsky-povleceni.cz v hodnotě 1000,- Kč

Reklama