A nejlepší jsem si nechala na závěr. Jde o příspěvek od čtenářky Sstream, který jsem stejně jako ona, rozdělila do dvou po sobě následujících – politických příspěvků.

Krásný dobrý den přeji!
o politice vážně i nevážně v příspěvku.
Jen si nejsem do konce jistá, které sdělení by se mělo nazvat tím vážným a které tím nevážným...

Příspěvek č. 1.

Tak jdu do toho, jo?

Níže uvedné informace jsou zcela smyšlené a nemají nic společného s realitou. Fakt.

V první řadě se teda konečně oholím, abych reprezentovala. A možná si nechám udělat prsa, to teďka letí. Mimoto ženy s velkým poprsím prý vzbuzují větší důvěru. Jen bych asi měla zvolit nějaké čínské implantáty, ty francouzské jsou prý jen pro otrlé.

Cíl je jasný, nachrastit 64 mega přesně. Za rok dva to dohromady dám. Páč až mě pak vykopnou tak budu potřebovat něco do začátku. Snad se zadaří a nebudu to brát ven přes lapák. Prý v lapáku zatrhli youtube a co padnul upload.com tak už to není ta kultura, co bývala. Taky prý míň topí ale to taky mohla být jen novinářská kachna.

Postupovat budu s rozmyslem o obezřetně. Titul si zajistím na stejném učilišti jako Nagyová odvedle. Prsa si nechám udělat pořádná, ať neskončím jako bloncka od kočích. Nagyová je má hezké, musím se poptat kde to sehnala. Jímá mě podezření, že nemá šestky nýbrž jedničku prdel. No hlavně aby to nebyl ten nepermanentní pip nebo jak to ti frantíci měli.

S Merkelovou se domluvím na kafe a zjistím, jak to dělá. Její proslovy mají fakt šťávu a ovládá jazyk lidu (pochopí ji i debil). Což by se přidalo. Kvůli kampani, rozumíme si.

Založím nějakou pěknou politickou stranu. Třeba OVV. Tři písmenka jsou ok, dobře se to pamatuje. Jo, čeho je to zkratka? No přece: O....u Vás Všechny hehe J Ale podobná zkratka už tady je, vymyslím něco jiného...

Kampaň by mohla zaplatit Zentiva nebo TEVA. Nebo ta nová švédská firma, jak se pokouší prodat českým nemocnicím ty automaty na léčbu hemeroidů. Z nich by toho mohlo kápnout dost. Možná ještě OMV, nějaká státní regulace benzinových stanic by se přislíbila a je to doma. Merkelové už se to koukám povedlo. No a kdyby bylo nejhůř, tak je tu pořád ještě pár potřebných v české kotlině. Potřebují vyřídit nějaká obchodní práva a celní zvýhodnění pro Venezuelu a Brazílii. Dohromady to dá nějakých 150. To by ostatně mohlo stačit.

Cílová skupina jsou samozřejmě všichni ti, kteří k volbám fyzicky můžou. To znamená z listiny si škrtáme všechny pracující, páč budou v můj osudný den beztak stát někde u pásu nebo si lízat rány po pracovním týdnu.

Takže, suma sumárum musím oblažit: důchodce, evidované na úřadu práce, nikde neevidované sociální případy, maminky na mateřské dovolené, dlouhodobě pseudo nemocné.

Ale řeknu Vám, to, co vymyslelo ODS při minulých volbách nemá obdoby a je vidět, že tam mají kvalitní odborníky. Je totiž zatraceně třeba taky oslovit studenty! Do práce nechodí ovšem volební právo mají! Není jich sice tolik co důchodců, ale objem hlasů je to pěkný. Navnadím je nějakými pirátskými prohlášeními a udělám to jako v Německu. Budu druhá Elizabeth Swann a Jacka Sparrowa k tomu vůbec potřebovat nebudu. Zabojuju za sdílení zdarma a na OSA a jejich přátele nechám uspořádat defenestraci.

Cool.

Baby-in, za dva roky pořádám v  oblasti panamského průplavu mejdlo. Zvu všechny.

Mějte bezva den,
SStream

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________________

Pokud platí pozvání i pro redakci Žena-in, hlásím se na palubu :)
Díky za vyčerpávající příspěvek a hned chystám další.
Saša

Téma dne 24. dubna: Ženy v politice

  • Myslíte si, že ženy do politiky patří?
  • Můžete jmenovat alespoň jednu, která mužům vládne“?
  • Šla byste vy osobně do politiky?
  • O jaký typ žen podle vás jde?
  • Když už se tam dostanou, co by měly jako ženy prosadit?
  • Jsou ženy slabším článkem v politice než muži?
  • Jaký máte všeobecně názor na dnešní političky?
  • Kdybyste byla političkou, co byste jako první změnila?

Vše o ženách v politice pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním pěkným dárkem: dárkovým balíčkem vlasové kosmetikou Garnier

garnier

Reklama