Prvního srpna se na plátna kin dostal „akčňák“, ve kterém není nouze o dramatické scény, vtipné momenty ani o „kochací“ části, v nichž se objevují obnažené mužské hrudníky. S dalším filmem přichází série Rychle a zběsile a to v podobě sequelu Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw. Dwayne, Johnson, Jason Statham a záporák Idris Elba jsou zárukou zajímavé podívané. Díky slavnostní premiéře v Cinema City můžeme potvrdit, že se budou bavit i ženy.

Do kin vstoupí také tři animované filmy. Prvního srpna to byla pro menší děti určená Tlapková patrola. Osmého srpna následuje očekávaný snímek Toy Story 4: Příběh hraček. V něm nebude chybět Buzz Rakeťák ani kovboj Woody v dabingu Toma Hankse a Tima Allena.

Těsně před koncem prázdnin, 29. srpna, má premiéru druhý díl Angry Birds o boji ptáků s prasátky.

Česká premiéra jednoho z nejočekávanějších snímků Tenkrát v Hollywoodu je v plánu 15. srpna. V jednom filmu se potkají herci Leonardo DiCaprio a Brad Pitt, a to v režii Quentina Tarantina.

Co se týče tuzemských novinek, 29. srpna je na programu sportovní komedie z beach volejbalového prostředí Přes prsty. Jde o počin z dílny Petra Kolečka, který mimo jiné spolupracoval s Janem Prušinovským na seriálu Most. Těšit se můžete na Vojtu Dyka, Jiřího Langmajera nebo Petru Hřebíčkovou. V polovině srpna vstoupí do kin česká pohádka Hodinářův učeň, mimo jiné s Jaroslavem Pleslem nebo Janou Plodkovou.

Navštívit můžete také oddechovou francouzskou komedii Je mi fajn s.r.o. (premiéra 1. srpna) o vztahu dvou bratrů. Pro milovníky hororů je tu Slunovrat (premiéra 1. srpna) o podivných vesnických rituálech či Krvavá nevěsta (premiéra 22. srpna) o nebezpečné hře, po které čeká přijetí do rodiny nebo smrt.

Reklama