Srpen je již sice v první třetině svého běhu, ale hvězdná předpověd Vítka Kuntoše nabízí i na zbývající většinu dní zajímavé informace, které můžeme využít v každodenním životě zatím ještě prázdninových časů.

Druhý prázdninový měsíc začíná v době, kdy nám hvězdy dodávají hodně energie. Díky množství prvků ve znamení Lva se můžeme více opřít o svoje vlastní síly a budeme i více důvěřovat vlastním schopnostem. Můžeme v sobě objevit kreativitu, nicméně musíme odhodit zábrany, které nám mohou bránit v jejím využití. Nenechme se ničím svazovat a snažme se za každou cenu svobodně dýchat. V první části srpna přechází Merkur do znamení Panny, a tak se bude zlepšovat naše koncentrace. Budeme řešit spíše skrz rozum a city mohou ustoupit do pozadí.

www.radostnezpravy.cz - pozitivní zprávy, které obohatí život

V polovině srpna se můžeme naladit na romantickou vlnu a je možné, že nás nemine ani příjemný flirt. Dařit se může nejenom záležitostem spjatých s láskou, ale budeme mít i lepší cit pro harmonii. Můžeme pociťovat přetlak energie. V takových chvílích přijde vhod pohyb a sport, abychom nahromaděnou energii nenechali vybuchnout. V poslední třetině měsíce se Slunce přesouvá za dalšími planetami do znamení Panny, a tak se můžeme zaměřit na úkoly praktického charakteru.

Srpen bude úspěšný měsíc pro znamení: Beran, Lev, Vodnář

Náročný měsíc pro: Panna, Štír, Ryby

Úplněk nastane: 29. 8. 2015 ve Vodnáři

Novoluní nastane: 14. 8. 2015 ve Lvu

kuntosmalyVít Kuntoš
autor knihy Astrologie pro samouky
www.astrolog-terapeut.cz
www.vitkuntos.cz

Knihy autora
- kniha Astrologie pro samouky: Praktická učebnice výkladu pro každého
- ekniha Snadné kroky ke zdraví

Reklama