Říkáte si, že modely prezentované na přehlídkách se nedají v běžném životě nosit? Že šaty na hubených modelkách vypadají lépe než na ženách z masa a kostí? Jak kdy. Dnes máte možnost srovnání.

Kdy se to povedlo

annehathawa

Anne Hathawayová může se svou postavou směle konkurovat modelkám. Šaty předvedené v jejím podání neztratily vůbec nic ze své noblesy.

fer

Fergie - tunika, košilové šaty nebo lehká bunda? Tento model se dá nosit na několik způsobů. Fergie v něm vypadá stejně dobře (ne-li lépe) jako modelka, i když má o pár kilo víc.

hall

Halle Berryová - zlatočerná róba inspirovaná secesí dokonale vynikne na její úžasně tvarované postavě. Zato modelce museli lehce vycpat boky, aby dosáhli žádaného tvaru přesýpacích hodin.

Kdy se to moc nepovedlo

kat

Katie Holmesová - má krásnou štíhlou postavu a dvoudílné šaty zbytečně zazdila černými legínami. Červená balonová sukně je tu najednou jaksi navíc.

jenif

Jennifer Lopezová - přepásaný hrubě pletený kardigan s černými doplňky má švih. Jennifer ho degradovala na obyčejný svetr.

kru

Diane Krugerová - je tak napůl cesty. Měla snahu model pojmout po svém. Šaty z metal úpletu se jí sice podařilo dobře doplnit kožešinovou štolou, ale černými škorněmi tomu nakonec dala korunu.

Co tomu říkáte vy? Udělaly byste jiné hodnocení? Který model podle vás vypadá lépe na herečce/zpěvačce než na modelce?