Od 6. do 7. dubna budete v ulicích potkávat dobrovolníky s kasičkou. V rámci již třadičního „Srdíčkového dne" budou prodávat sbírkové předměty. Tuto akci pořádá občanské sdružení Život dětem. Přívěsky se srdíčkem a usměvavým sluníčkem, logem o. s. Život dětem, dostanete za příspěvek ve výši alespoň 35 korun.

Výtěžek sbírky je určen na nákup zdravotnické a přístrojové techniky v Praze pro Pediatrickou kliniku UK 2. LF FN Motol a Kliniku dětské chirurgie a traumatologie 3.LF UK Fakultní Thomayerovy nemocnici v Krči, v Brně pro dětskou kliniku FN Brno II., Černopolní ul. a v rámci ČR pro další dětská oddělení a zařízení pečující o nemocné, postižené a opuštěné děti.

„Občanské sdružení Život dětem srdečně děkuje všem laskavým lidem, kteří si ve dnech sbírky 6. a 7. dubna 2009 přívěsky zakoupí a pomohou proměnit dětské slzy v úsměv," vzkazuje Anna Strnadová, ředitelka o. s. Život dětem.

Občanské sdružení Život dětem od počátku své činnosti zakoupilo zdravotnickou a přístrojovou technologii a poskytlo další pomoc již ve výši přesahující 82 miliony korun.

Přispět můžete i SMSkou

Přispět pomocí SMS můžete jednorázově nebo i pravidelně jednou za měsíc po celý rok. Cena dárcovské SMS činí 30 Kč, příjemce Vaší pomoci obdrží 27 Kč. Číslo platí pro všechny mobilní operátory.

Chcete-li přispět jednorázově, pošlete dárcovskou SMS ve tvaru: DMS ZIVOTDETEM na číslo 87777

Pokud si přejete přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru:
DMS ROK ZIVOTDETEM na číslo 87777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Koupíte si srdíčko? Přispíváte charitě?

Reklama