Srdce by o Valentýnu chybět nemělo. Stejně jako červená barva. Pokud unesete dvojitou dávku romantiky, máte na výběr ještě barvu sladce růžovou.

Jen láska zná umění jiné obdarovávat a přitom sama bohatnout,“ řekl Aurelius Augustinus. Tak si to někam zapište- protože každoroční svátek sv. Valentýna se kvapem blíží.

Ať už má pravdu křesťanská legenda o světci svatém Valentýnovi nebo ať má tento svátek, jak tvrdí jiná verze, původ v pohanských zvycích starých Římanů - není to vlastně jedno? Důležité je, že jednou v roce si můžeme s tím druhým připomenout, že se máme rádi, najít si pro sebe jeden večer a udělat si navzájem radost.

Máme pro Vás několik tipů, jak na to!

valentýnStejně jako o Vánocích i o Valentýnu platí pravidlo, že ten nejkrásnější dárek nemusí být ten nejdražší, ale ten od srdce. - A srdce, to by o Valentýnu chybět opravdu nemělo. Stejně jako červená barva. Pokud unesete dvojitou dávku romantiky, máte na výběr ještě barvu sladce růžovou.

K oblíbeným maličkostem, které můžete svému vyvolenému koupit, patří množství valentýnských figurek. Roztomilí medvídci, nemotorní broučci, panáčci s tělem ve tvaru srdce či moderní panďuláci - to už záleží na tom, co se komu líbí.

valentýnKdo má raději dárky praktické, ocení jistě nabídku valentýnských hrníčků. Hrneček na kávu, větší hrnek na čaj, hrneček se lžičkou, hrnečky v dárkovém balení... Skoro na žádném nechybí valentýnské srdce, takže romantika na úkor praktičnosti netratí. A co je výhodou tohoto dárku? Určitě přiměřený rozpočet - a také to, že prostřednictvím Vašeho dárku budete v myšlenkách svého miláčka vždy, když si bude vařit svou oblíbenou kávu nebo čaj, nemluvě o tom, že mu přímo do hrnečku můžete připravit „nápoj lásky“, jehož recept znáte jenom vy.

valentýnMožná jste se rozhodli koupit k Valentýnu nějaký hodnotný dárek, třeba prodloužený víkend v Paříži nebo večeři v luxusní restauraci. Pak ho nezapomeňte hezky s láskou po valentýnsku zabalit. Skvěle poslouží univerzální dárková taška červená, případně vyberte některou z dárkových valentýnských tašek s tematickými obrázky medvídků, I love you, srdíček...Obzvláště efektní je dárková taška s průhledným plastickým srdcem.

valentýnDárek můžete také vložit do keramické misky ve tvaru srdce v červené nebo bílé barvě s puntíky, mašlí a popisovací tabulkou. Když Vaše láska najde takto připravený dárek na stole, ať už ráno, při společné snídani nebo u valentýnské večeře, úspěch máte zaručený. Drahým dárkům dodá takové „balení“ to, co si zaslouží, a z levných udělá dárky luxusní.

Pokud se rozhodnete pro romantickou večeři při svíčkách, určitě se nehodí vytáhnout zbylé svíčky od Vánoc. Mihotání světel růžových vonných svíček ve tvaru srdíčka nebo růžových gelových svíček navodí tu správnou milostnou atmosféru. Ve tvaru srdce může být i svícínek na čajovou svíčku. Pro ty, kteří tolik červených a rudých srdcí ve svém vybraném vkusu prostě neunesou, máme jiný, méně obvyklý tip: svícínky z glazované keramiky v luxusních čokoládových barvách a tvarech belgických pralinek. Tahle čokoláda je bez kalorií a pokud do svícínku vložíte tu správnou vonnou svíčku, pak i skvělé afrodiziakum.

Přejeme Vám krásného Valentýna! eDekor.cz

Reklama