Krásné ráno všem! Hned se vám musím s něčím svěřit, včera jsem se rozhodla vydat na sraz kočárků. Asi mi definitivně přeskočilo:) Jedná se o Bugaboo, na této značce si trochu „ujíždím“ i já, což můj přítel a okolí trochu nechápe, ale budiž. Každý si na něčem ulítává no. Jsem sama jeho majitelkou a takové to akce/srazy mi byly ale vždy proti srsti.

Matky, které si fotí tento kočárek, „převlíkají ho“ každý den do jiné barevné stříšky a snímky dávají na sociální síť, mi přišly už moc... Ale zástupkyně šefredaktora Klára mi vnukla myšlenku: „Běž se tam podívat a napiš o tom.“ Ze začátku jsem si ťukala na hlavu, ale pak jsem si řekla: Proč vlastně ne?

kocar

Sraz byl v pražské Grébovce, moc hezké prostředí. A výsledek? Nakonec jsem byla příjemně překvapená, holky z „Bugaboo mánie“ jsem měla za „maniačky“, které neřeší nic jiného, než kdo má hezčí kočár. Mnohé maminky ale byly sympatické a v jejich koníčku jsem našla nakonec pochopení.

Sama jsem okoukla ostatní kočárky, vyměnila si několik rad, kde co sehnat a za jakou cenu. Už příští týden napíšu o celém srazu víc!

Přeji krásný den, milé Ženy-in. Přikládám redakční e-mail redakce@zena-in.

Reklama