Problémy se nevyhýbají nikomu z nás. Vždycky, když máme období, že se nám daří a všechno klape tak, jak má, můžeme se téměř stoprocentně spolehnout na to, že brzy přijde nějaká ťafka, která nás srazí na kolena.

To je život. Kdyby nebylo těch nepříjemných období, asi bychom si těžko dokázali vážit toho pěkného. Brali bychom to jako samozřejmost.

Je ale pravda, že starosti, karamboly a životní peripetie, které nás nerozlučně provázejí životem, jsou mnohdy zatěžkávací zkouškou toho, co vydržíme, a také jakousi prověrkou, jak se dokážeme s různými situacemi vypořádat.

Často se nám stane něco, s čím si nevíme rady, z čeho jsme zmatené. Nejčastěji to bývá nesoulad v partnerských vztazích. Pak vítáme každou pomoc, radu, povzbuzení, pochopení a alespoň virtuální pohlazení.

Čtenářky Žena-in.cz mají jednu velkou výhodu. Mohou – a také toho bohatě využívají – si poradit navzájem. Svěřit se se  svými problémy a s tím, co je trápí. Vždycky zde najdou spřízeněnou duši, někoho, kdo s nimi jejich trápení rozebere a dokáže pomoci dobrým slovem.

A kde se takové dobré duše dají na Žena-in.cz najít? Třeba na diskuzích o partnerských vztazích. Když kliknete zde, otevře se vám široká škála okruhů, ze kterých si můžete vybrat právě ten, který se týká vašeho problému. Nic zde není tabu, o všem mluvit a cokoli rozebírat je povoleno. Milenky, nevěra, svatby, žárlivý partner, násilník, alkoholik… Ne, že bychom vám přáli tyto a podobné starosti. Vůbec ne. Jen prostě víme, že k životu patří a dokáží nám pěkně zamotat hlavu, pošramotit sebevědomí a pořádně nás rozhodit.

Nebojte se tedy obrátit na diskuze Žena-in.cz. Sdělená starost, je poloviční starost a Žena-in.cz vám kromě zábavy, článků a odreagování, nabízí i možnost získání virtuálních přítelkyň, chlácholivého ramena a povzbudivého slova. Využijte ji.

Své problémy a starosti nám můžete psát i na náš redakční e-mail redakce@zena-in.cz. Anonymně je otiskneme a ostatní čtenářky vám určitě pomohou a poradí.

Reklama