„Provence je kouzelné místo, které mě při každé další návštěvě znovu inspiruje.“

 

Spring in Provence

od

 

CELINE DION

PARFUMS

 

Provence na jaře… to je okouzlující cesta pro všechny smysly. Z kopců zalitých zlatým sluncem sálá neuvěřitelné teplo a klid. Záplavy ohromujících pestrobarevných květin začínají rozkvétat a dělí se s vámi o svou radost zprostého bytí. Provence Celine inspiruje - v jejím umění, v hudbě, v srdci… a nyní i v její nové limitované vůni.

 

 

Vůně vás přenese do neuvěřitelně klidné atmosféry Provence, s jejím zářivým sluncem, a radostí ze života. Úžasná krajina hor propadajících se do azurově zbarveného moře vám vezme dech. Spring in Provence zachycuje zdejší vůně aváže je do unikátní kytice.

 

 

 

Spring in Provence je květinově-ovocná vůně s jiskřivými horními nótami mučenky, bergamotu a koriandru vznášejícího se na pozadí teplého vánku. Sladké nóty zimolezu, mimózy a fíkového květu, jež splývají s jemnou fialkou, vytvářejí příjemné srdce. Kouzelný dojem je umocněn vznešeným základem, který tvoří semínka ambrette a smyslná aura vetiveru ovinutého pižmem navozující jemný ženský pocit vřelého objetí.

 

 

Flakón vůně Spring in Provence je z čistého těžkého skla s moderní elegancí. Jeho průzračnost odkrývá barvu vůně – pastelově zelenou, která odráží atmosféru Provence na jaře. Krabička je znamenitou evokací Provence znázorňující bujnou, bohatou stráň s řadami levandulí a jasně červených máků.

 

 

Spring in ProvenceTiskový vizuál zachycuje Celine Dion v popředí před kouzelným polem levandulí symbolizujících Provence. Teplé jarní slunce probleskuje skrze stromy a ozařuje její opálený obličej. Ze všeho sálá klid a čistota jarních chvil vProvence.

 

 

Spring in Provence. Smyslná cesta.

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

Spring in Provence

 

Limitovaná edice

 

CELINE DION

PARFUMS

 

Složení vůně

Hlava: mučenka, bergamot, koriandr

Srdce: zimolez, fíkový květ, fialka, mimóza

Základ: semínka ambrette, pižmo, vetiver

 

Autoři

Vůně: Ilias Ermendis from Firmenich

Flakón: Ken Hurst

Krabička: Marc Rosen Associates

Reklamní agentura: Badger & Partners

Fotograf: Alexi Lubomirsky

 

Doporučené maloobchodní ceny:

Toaletní voda 30 ml 299 Kč / € 12,55* / 378,08 Sk

Toaletní voda 50 ml 399 Kč / € 16,55* / 498,59 Sk

 

  • Konverzní kurz: 1 EUR = 30,1260 Sk

Více najdete na stránkách www.coty.cz