Nová, neuvěřitelně účinná a 100% přírodní řada proti bodnutí hmyzem, ať už jste na dovolené v Čechách nebo v tropických oblastech. Bez nežádoucích vedlejších účinků!

62e8e3764d6d0obrazek.png

62e8e8beb50e1obrazek.pngNOVÉ SLOŽENÍ PRO ZCELA PŘÍRODNÍ, DLOUHOTRVAJÍCÍ A VĚDECKY PROKÁZANÝ ÚČINEK!
Aplikujte na pokožku, ale i na oblečení a do vzduchu. Tento sprej s novým složením funguje v České republice a mírném pásmu stejně dobře jako v dalekých zemích a tropickém pásmu nebo v zónách s vysokým výskytem bodavého hmyzu.

62e8e8c2bb93eobrazek.pngFANTASTICKÁ AKTIVNÍ PŘÍSADA A ZCELA BEZ RIZIKA!
100% přírodní Citriodiol® (jeho pravé jméno zní p-methan 3,8 diol botanický olej neboli PMDRBO a jde o derivát esenciálního oleje z blahovičníku Eucalyptus citriodora) je stejně účinným repelentem jako syntetické chemické produkty… Chybí mu ale jejich vedlejší účinky a potenciální nebezpečnost! Jeho účinnost byla prokázána na celé řadě hmyzích druhů... Citriodiol® tak získal velmi pozitivní posudek od skupiny expertů AFSSAPS i na používání na děti od 30 měsíců (v koncentracích 20 % až 50 %). Ve spreji proti bodnutí hmyzem Puressentiel® se Citriodiol® objevuje v koncentraci 30 %, což bohatě postačuje pro odhánění nežádoucího hmyzu, a to účinně a přírodně!
obrazek.png

62e8e8c8c40f4obrazek.pngTADY NEBO NA KRAJI SVĚTA: NÁŠ ÚČINNÝ REPELENT VE SPREJI ODPUZUJE 4 DRUHY DOMÁCÍCH I TROPICKÝCH KOMÁRŮ
„Obyčejní“ komáři, kteří žijí v oblastech mírného pásma, nemají šanci.
Totéž ale platí i pro ty nejexotičtější druhy (z tropických oblastí), neboť produkt drží v uctivé vzdálenosti i přenašeče malárie, horečky dengue, žluté zimnice a chikun-gunya! Náš sprej samozřejmě odpuzuje i klíšťata, roztoče, mušky, vosy a další breberky, které při svých cestách a večerních posezeních venku rádi oželíme.

62e8e053e1c8dobrazek.png

62e8e492e5c4eobrazek.pngDOKONALE PŘÍRODNÍ A PŘESVĚDČIVÝ
Tento sprej neobsahuje žádné chemické insekticidy, 0 % DEET a 0 % IR 35/35. Byl testován pod dohledem dermatologa, není fototoxický a lze ho používat i na děti starší 30 měsíců. Poznámka: Sprej proti bodnutí hmyzem Puressentiel® je v souladu s novou evropskou směrnicí o biocidech z roku 2013.

62e8e086b79f3obrazek.png

62e8e48ba16adobrazek.pngBONUS: KROMĚ ODPUZUJÍCÍHO EFEKTU TENTO SPREJ ZKLIDŇUJE KŮŽI, POKUD K BODNUTÍ DOJDE
Pokud jste nestihli aplikovat repelent a nějaký hmyz vás štípl, rychle jednejte! Štípe to, pálí, svědí… abyste si ulevili, začínáte se zuřivě škrábat. Tím ale jen svědění umocňujete, do ranky si můžete zanést infekci nebo si na pokožce alespoň vytvoříte nevzhledné škrábance. Nepříjemnému svědění ale můžete ulevit i zklidňujícím koktejlem 5 antiseptických, hojivých a protizánětlivým esenciálních olejů: Máta peprná, tea-tree, niaouli, levandule grosso a citronela jávská, které aplikujte přímo na místo štípnutí.

62f0fccdeaa6dobrazek.png

• Culex pipiens: jde o obyčejného komára vyskytujícího se na severní polokouli, který se v Čechách a v Evropě vyskytuje nejčastěji. V Evropě žádné nemoci nepřenáší, může ale přenášet nilskou horečku a encefalitidu v Japonsku.
• Anopheles gambiae: je hlavní přenašeč malárie a setkat se s ním můžete hlavně v Africe. Celkem zahrnuje sedm druhů a jde o prvního komára, jemuž vědci rozluštili kompletní genom.
• Aedes aegypti: hlavní přenašeč horečky dengue a žluté zimnice. Pochází z Afriky, ale rozšířil se do celého tropického pásu. Rychle si vyvíjí rezistenci na insekticidy.
• Aedes albopictus: zvaný též komár tygrovaný pochází z jihovýchodní Asie. Rychle expanduje a nyní ho můžeme najít v 80 zemích světa, včetně Evropy. Je to hlavní přenašeč obávané chikungunya. Může však přenášet i dengue nebo encefalitidu.

62e8e2907346dobrazek.png
62e8e482b8415obrazek.pngZOOM: PÁR ZAJÍMAVOSTÍ O Culex Pipiens


• Štípe jen samička… A to z dobrého důvodu! Potřebuje nasytit svých zhruba 200 vajíček a proteiny z naší krve jsou pro to přímo ideální.
• Nemyslete si, že vás celou noc štípal jediný komár: Madame Komárová v létě štípne maximálně dvakrát týdně (a jen jednou týdně v zimě).
• Mladá slečna Komárová musí několik hodin „dospívat“, než jí sosák ztvrdne natolik, aby pronikl lidskou kůží.
• Tento droboučký hmyz je vybaven účinnými bioreceptory, které dokážou rozpoznat a analyzovat teplotu, CO2 a dokonce pachy své příští oběti.
• Jelikož komár prokázal (příliš) dobrou rezistenci vůči chemickým insekticidům, doporučujeme chránit nebo obnovovat populace přirozených nepřátel: vlaštovek, netopýrů, žab, ještěrek, ropuch a mloků.

62e8e8cea2358obrazek.pngJEDNODUCHÉ GESTO, KTERÉ HODNĚ POMŮŽE:
ZKLIDŇUJTE ŠTÍPNUTÍ POMOCÍ ROLL-ONU PURESSENTIEL® PROTI BODNUTÍ HMYZEM S TIŠÍCÍM EFEKTEM

Díky malému a mimořádně praktickému formátu si ho můžete vzít kamkoliv (třeba na večírek nebo na procházku, do batohu nebo do kapsy). Tento drobný roll-on s 11 esenciálními oleji ihned zklidní svědění způsobené hmyzem…
62e8e9397fc94obrazek.png

• Tiší a zmírňuje štípnutí, ulevuje od svědění a snižuje nepříjemný pocit, a to díky své vysoké koncentraci (14 %) esenciálních olejů.
• Snižuje potřebu poškrábat se a redukuje tak riziko zanešení infekce do ranky.
• Snadno se aplikuje díky malé kuličce (nemusíte produkt nanášet prsty), díky čemuž snadno ošetříte postiženou oblast.

62e8e9298f13bobrazek.pngObsahuje 11 esenciálních olejů s cíleným účinkem, které fungují v dokonalém souladu (cejlonská citronela, jávská citronela, hřebíček, eucalyptus citriodora, kakost, levandule, levandule grosso, citronová tráva, máta peprná, Niaouli a tea-tree).
Jak a kde? Přímo na štípnutí! Produkt se snadno nanáší díky maličké kuličce.

62e8e2377c05fobrazek.png

Reklama