Na český trh letos na podzim vstoupila opravdu pozoruhodná novinka. Jde o první a současně jediný osvěžovač ve spreji, který má hypoalergenní účinky. Při výrobě tohoto produktu byly totiž významně redukovány všechny kožní alergeny, a vznikl tak jedinečný osvěžovač vhodný i pro lidi s citlivou kůží a kožními alergiemi. Nová řada produktů navíc představuje skutečně delikátní a zároveň jemné vůně!

 

Tento typ produktu dosud na českém trhu chyběl. Osvěžovače Ambi Pur Puresse v sobě pojí elegantní a kouzelné vůně, ale i unikátní vlastnosti. Výrobky obsahují minimum množství složek, které způsobují alergie a jež byly na základě nařízení Evropské unie zařazeny mezi kožní a respirační alergeny. Oproti běžným osvěžovačům bylo zredukováno 26 takových látek. Účinky potvrzuje testování provedené nezávislým dermatologickým institutem,“ říká brand managerka značky Ambi Pur Romana Drahošová. Skvělé vlastnosti dokazuje i fakt, že pokud se kapička suchého spreje dostane na kůži člověka, produkt působí podobně jako klasický deodorant.

 

Spreje Ambi Pur Puresse jsou na trhu ve čtyřech odlišných variantách. Všechny vůně spojují jemné, něžné a elegantní tóny, které obsahují složky pravého parfému.

 

COTTON (bavlna) – krémová a něžná vůně dodá vašemu domovu kouzlo, ale zároveň potřebnou dávku pohody a klidu.

AIR (svěží vzduch) – vůně mořského vánku doplněná o jemné tóny horského větru vás skvěle osvěží i naladí.

LOTUS (lotos) – delikátní, podmanivé, ale zároveň decentní květinové tóny obohacuje hřejivý dotek lotosového květu.

BAMBOO (bambus) – lehká vůně s tóny citrusu váš domov osvěží a navodí vám pocit pobytu v přírodě.

 

Inovativní novinka Ambi Pur Puresse se odlišuje i svým designem. Obal má elegantní, aerodynamický tvar, který je ideální do ruky a příjemný na omak. Osvěžovače jsou vhodné pro použití v kterékoliv místnosti vašeho domova.

 

Více informací na www.ambipur.cz

 

Reklama