Dobré ráno všem,

když mne buzení na mobilu vytáhne z postele, první kroky vedou na onu místnost, kam chodil i císař pán pěšky a potom do koupelny. Samozřejmě když se podívám do zrcadla, vidím tam nějakou pšíšerku s přihmouřenýma očima, a tak si honem umyji obličej studenou vodou. Pak si vlezu do vany a osprchuji se teplou odou. Studená, ta je pro mne brrrr, tu tedy v zimě opravdu nemusím. V létě, po parné noci, je pro mne zase studená voda po ránu příjemná. Po osušení si celé tělo zvláčním tělovým mlékem. Někdy si po ránu umyji a vyfoukám vlasy. Mám střih tzv. mikádo a dost vlasů, tak mi stači si je pročesat jenom kartáčem a pokud si je nemusím foukat, tak je to otázka chvilky. Do podpaží používám deodorant, ten mi v poslední době vyhouje nejvíc. Parfém z LR cosmetic používám jen občas, spíš do společnosti, ale ne do práce.

Líčení? Tak tomu moc nedám, většinou dle oblečení použiji oční stíny, denní krém na obličej a jsem hotova a mohu si jít připravit snídani.

Po ránu je pro mne důležitá káva, která mne vždy naladí do nového dne. K ní miluji chleba s máslem a medem. Snídám v pohodě tak asi 20 minut. Pak si vyčistím zuby, použiji ústní vodu a jsem připravena k odchodu.

Obdivuji pěkně nalíčená děvčata, kterým to moc sluší. Když jsem byla mladší, také jsem se více líčila, nyní mě po řasence štípou oči a co se týká rtěnky, tak jsem snad dosud nenašla vhodný odstín.Nikdy jsem rtěnku nepoužívala, nyní v "letech" bych ji asi měla používat, ale nějak se mi ty odstíny nelíbí. Mám dvě rtěnky, které jsou pěkně uloženy ve skříňce nad umývadlem a nemám odvahu se jimi zkrášlit. A tak mne více času zabere snídaně, než líčení.

Přeji všem děvčatům, aby vypadaly dnes moc hezky. Pálivka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Já mám taky pocit, že není rtěnka, která by mně slušela. Mám jich hodně (dostávala jsem je v práci), ale hezké jsou jen ty, které mají stejnou barvu jako kůže rtů. Takže je zbytečné se jimi malovat. Simona

Jak probíhá váš ranní rituál? Pochlubte se a poraďte nám své vychytávky. Čekáme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama