RAVAKSprchové kouty řady Supernova od společnosti RAVAK patří díky kvalitní kovové konstrukci a absolutní spolehlivosti mezi nejžádanější sprchové kouty na trhu. Pro letošní rok navíc přichází RAVAK s novinkou v podobě nové povrchové úpravy nejprodávanějšího sprchového koutu Supernova s označením SKCP4. Ten je nyní nově i v provedení satin. Díky tomu získal sprchový kout SKCP4 modernější vzhled, větší odolnost proti nešetrnému zacházení a stal se tak ideální volbou do koupelen a dalších hygienických prostor, u kterých se počítá s vyšší mírou vytížení.

„Sprchové kouty řady Supernova jsou výsledkem vlastního vývoje společnosti RAVAK a dodnes patří mezi nejspolehlivější sprchové kouty na trhu,“ uvedl Pavel Heral, marketingový manažer RAVAK, a.s. „Nová povrchová úprava koutu SKCP4RAVAK mu zajistí ještě větší odolnost, protože povrchová úprava satin představuje nejspolehlivější ochranu proti poškrábání,“ dodal Pavel Heral.

Sprchové kouty řady Supernova přestavují absolutní spolehlivost. Jsou totiž vyrobeny z hliníku a jejich rámová konstrukce zajišťuje absolutní těsnost těchto koutů. Patentovaný systém AntiBlock, na který poskytuje společnost RAVAK záruku 10 let, navíc zabraňuje zadrhávání a křížení posuvných dílů. Zákazníci si z řady Supernova nejvíce oblíbili čtvrtkruhový sprchový kout s označením SKCP4, který byl ale doposud k dispozici pouze v bílé barvě. S novou povrchovou úpravou satin získal tento sprchový kout modernější vzhled a stal se více odolný proti poškrábání.

„Nyní tedy představuje sprchový kout SKCP4 chytrou volbu nejen do koupelen v domácnosti, ale i do více namáhaných prosto jako jsou hotely či penziony,“ říká Pavel Heral a dodává: „Díky provedení satin získal kout moderní vzhled, který bude velice dobře ladit s ostatními doplňky v koupelně.“

RAVAKProvedení satin vzniká chemickým procesem, při kterém dochází na povrchu k vytvoření tvrdé, otěruvzdorné a dalšímu okysličování odolné vrstvě kysličníku hliníku. Ta zajišťuje dostatečnou odolnost nejen proti poškrábání, ale také velmi agresivním podmínkám, jako jsou velké výkyvy teplot, vysoká relativní vlhkost vzduchu a působení různých chemikálií, kterým jsou kouty v koupelně vystaveny. Provedení satin je v porovnání s lesklými povrchy výhodnější také proto, že nám promine občasnou nepozornost, neboť na něm nejsou drobné škrábance téměř vidět. Společnost RAVAK vyrábí sprchové kouty Supernova ve vlastní továrně v Příbrami, povrchovou úpravu materiálů pak zajišťuje ve vlastní galvanovně.

Nyní jsou z řady Supernova v provedení satin k dispozici rohový sprchový kout SRV2, čtvrtkruhový sprchový kout SKCP4, sprchové dveře ASDP3 a pevná stěna PSS.

Více na www.ravak.cz