Sprchové kouty Blix jsou ideální pro všechny životní etapy. Až dva metry široké dveře ochrání společné zážitky ze sprchování dvou zamilovaných, čtvrtkruhová varianta poslouží hlavně v menších koupelnách a kout Blix se sníženou výškou vhodný ke kombinaci s hlubokou sedací vaničkou zpříjemní život rodinám s dětmi nebo i seniorům. Nově přicházejí se zlamovacími a posuvnými třídílnými dveřmi, aby byla šíře variant kompletní.

Blix

Zlamovací dveře Blix se hodí zejména do koupelen, kde je cenný každý centimetr. Díky systému zlamování směrem dovnitř koutu dveře neubírají kolem prostor, nezmenšují šíři vstupu a nezamokří podlahu v koupelně, protože stékající zbytková voda vždy zamíří dovnitř sprchového koutu.

Pro snadnou manipulaci nově nabízí RAVAK ke zlamovacím dveřím Blix i speciální madlo, které dovoluje pohodlné zatáhnutí dveří. Zlamovací dveře jsou nabízeny v rozměrech už od 70 cm (dále 80 a 90 cm).

Blix

BlixNové posuvné třídílné dveře Blix rozšiřují stávající nabídku nejoblíbenějšího způsobu otevírání. Mezi stávající modely BLDP4 (čtyřdílné - nejširší sprchové dveře na trhu se středovým vstupem) a BLDP2 (dvoudílné – vhodné naopak i do malých koutů) přibyl nový třídílný model BLDP3 vhodný k nejprodávanější velikosti sprchových koutů 90 cm nebo 100 cm. I při rozměru 90 cm zachovávají třídílné dveře komfortní šíři vstupu a nezabírají žádné místo v koupelně. Mají synchronizovaný posun všech částí, všechny díly se tak otevírají či zavírají současně, plynule a tiše bez jakéhokoli zadrhování a křížení.

Oba typy nových dveří RAVAK nabízí se skleněnou výplní opatřenou už z výroby ochrannou vrstvou AntiCalc a v lesklém provedení rámu. Stejně jako všechny ostatní typy sprchových dveří jsou i dva nové modely ideální jak k přepažení nik, tak i ke kombinování s pevnou stěnou. Uživatel  tak není omezen klasickým čtvercovým půdorysem sprchového koutu, ale může si vytvořit i praktičtější obdélníkový tvar podle konkrétních nabízených rozměrů sprchových dveří a pevné stěny.

Blix

Zdroj: www.ravak.cz

Reklama