První novinka, kterou vám rádi doporučíme je sprchový gel GoodMorning.
Bazalka se ve formě listů používá v péči o pleť i tělo odnepaměti. Limetka je zas populárním zdrojem vitamínu C. Když tyto dvě ingredience smícháte, dostanete koktejl energie, zdraví a čistoty. Kneipp® představuje sprchový gel GoodMorning s oběma vyživujícími složkami.

62bd903f17d6dobrazek.jpg

Indické ženy používaly bazalku proti kožním zánětům, Inkové drtí lístků zas ošetřovali rány. Esenciální oleje této bylinky totiž obsahují linalool, estragol, myrcen, eugenol, cineol a limonen, což jsou složky, které dohromady vytvářejí ideální antibakteriální mix, který dokáže efektivně očistit pleť bez vysoušení. Zbavuje pokožku bakterií a svým aroma uklidňuje mysl od nervového napětí. Limetka je naproti tomu známá svým aromatem probouzejícím energii a kreativitu. Mimo to je však také důležitým zdrojem vitaminu C.

Vykročte do nového dne pravou novou s novým složením!

62bd9053b45f1obrazek.jpg

BAZALKA
Bazalce jsou v aromaterapii připisovány určité účinky: pomáhá při nervovém napětí, osvěžuje a projasňuje myšlení. V hektických časech dodává odvahu a odhodlání, posiluje koncentraci a podporuje pocity štěstí.

LIMETKA
Limetka je spojována s pocitem lehkosti a kreativitou. Nejen že, dodává energii, ale zároveň ovlivňuje náladu a přináší pozitivní náhled do života, čímž pomáhá při depresích a špatné náladě. Tato obzvláště svěží, ovocná vůně stimuluje apatii a únavu. Má vysoký energizující účinek, zmírňuje známky únavy a zlepšuje schopnost koncentrace.
Více najdete na této stránce

Druhou krásnou novinkou je sametově jemný sprchový krém Kneipp® As soft as velvet pokožku jemně čistí a zároveň o ni pečuje.
Krémové složení s extraktem z meruňkového mléka a vyživujícím marulovým olejem dodává pokožce krémový pocit i při sprchování a zajišťuje dlouhotrvající pečující účinek. Užijte si jemně ovocnou, vyživující vůni a sametově hebkou pokožku.

62bd905f1488fobrazek.jpg

Sprcha s bylinným složením zlepšuje pocit pokožky během sprchování i po něm. Receptura s přírodními výživnými oleji a cenným extraktem z rostlinného mléka chrání a zachovává vlastní mikrobiom pokožky a zajišťuje pocit dobře upravené pokožky. Vědecká studie potvrzuje, že vlhkost pokožky je při používání prokazatelně zachována po dobu 24 hodin.

62bd90756be09obrazek.jpg

MERUŇKA
Jedním z důvodů, proč jsou meruňky tak populární je to, že mají řadu zdravotních přínosů kvůli jedinečnému složení výživných látek. Jedná se o vitaminy A, C, K, E a minerální látky draslík, měď, mangan, hořčík a fosfor. Meruňky jsou také velmi dobrým zdrojem vlákniny. V kosmetice podporují zdravou kůži. Výtažek z meruňkové dužiny dodává pokožce potřebnou hydrataci. Meruňkový olej preventivně působí proti stárnutí pokožky a napomáhá při léčbě akné a ekzémů.

MARULOVÝ OLEJ
Za studena lisovaný olej, který pokožku regeneruje a udržuje v dobrém stavu. Je výborný v preventivní péči o problematickou pleť i namáhanou nebo zralou pokožku (ceulitidu, jizvy, strie, stařecká kůže, tvrdá kůže), kdy se projeví jeho antioxidační, hydratační a antiseptické vlastnosti.
Více najdete ZDE

Sprchový gel Cottony Smooth
Jemný a voňavý sprchový gel z bavlníkového mléka a bambuckého másla. Při sprše vytváří krémovou pěnu, do které se celá zachumláte. Sprchový gel je takzvaně microbiome friendly – nenarušuje mikrobiom vaší kůže, naopak ho chrání, aby zůstal v rovnováze.

62bd90ab0510cobrazek.jpg

Sprchování jako v bavlnce
Sprchový gel Cottony Smooth z bavlníkového mléka (mléka ze semínek bavlny) a bambuckého másla je sametově jemný, příjemně voní a po napěnění vytváří krémovou a dlouhotrvající pěnu, do které se celá zachumláte.

Jeho hlavní předností je šetrné složení, které nenarušuje mikrobiom (bakteriální flóru) vaší kůže. Naopak ho chrání, aby zůstal v rovnováze. Vaše pokožka tak bude ještě silnější a odolnější.

Díky čemu sprchový gel funguje?

62bd90c81812cobrazek.jpg
Bavlníkové mléko – mléko ze semínek bavlny, které zvlhčuje a zvláčňuje pokožku.
Mandloň obecná - je ideální na suchou pleť, kterou hydratuje, regeneruje a posiluje
Bambucké máslo – zvláční a vyživí i tu nejsušší pokožku, navíc je šetrné i k citlivé kůži.

Více najdete na stránkách ZDE

Sprchový gel Radost ze života
Že si lze patentovat dobrou náladu? U nás v Kneippu se to s novým aromatickým sprchovým gelem Radost ze života povedlo. Jeho receptura je založena především na sugestivní vůni.

62bd90efa949cobrazek.jpgSprchový gel obsahuje vysoce kvalitní přírodní oleje, které spolu s osvěžující citrusovou vůní pomáhají navodit příjemnou náladu, i když se na vás celý svět mračí. Přírodní složky pokožku jemně čistí a vyživují, zanechávají ji vláčnou a neobyčejně hebkou na dotek. Jak by taky ne!

Díky čemu sprchový gel funguje?

62bd910dd6cf2obrazek.jpg
Vavřín kubébový - éterický olej z vavřínů podporuje mysl, působí prosi stresu a depresím
Citroník pravý - snižuje viditelnost jizev a pigmentových skvrn a přispívá k zdravému vzhledu pokožky
Citronela - vyznačuje se svojí svěží vůní, zlepšuje prokrvení a zmírňuje křeče

Více najdete ZDE

Testerky právě testují všechny čtyři sprchové gely, těšíme se na jejich recenze. Do testu se zapojí i naše redakce.

kneipp_cz  #kneippcz #kneipp #kneippmoment #sprchovygel #assoftasvelvet #pokozka #zdravapokozka #prirodnikosmetika #bezchemie
62bd912f1fb6aobrazek.jpg