To musí být… got2b!

Od minulého léta tu máme got2b - tu nejúžasnější řadu stylingových výrobků přímo z USA. Inspirována stylem americké ulice a vyvinuta experty od Schwarzkopf, got2b stále odráží nejposlednější trendy.  Nyní rozšiřuje tuto šik řadu o dva zcela nové výrobky: Uhlazující sprej na žehlení vlasů got2b Straight On a pastu pro matný vzhled  got2b Beach Boy.

Teď letí rovné vlasy!

Řekněme si to na rovinu! Letošní léto rovná se rovné vlasy. Proto potřebujete uhlazující sprej got2b Straight On.  Právě on vám nabízí nejlepší způsob, jak dosáhnout trendy rovného účesu. Got2b Straight On obsahuje speciální, tepelně odolné přísady, které chrání vaše vlasy při používání fénu a vlasové žehličky, a to až do teploty 200 °C. Vytváří  mimořádně jemnou ochrannou vrstvu, která vlasy po řadu hodin chrání před nežádoucími účinky vlhkosti   vzduchu. Proto váš účes vydrží mnohem delší dobu opravdu rovný.

Je to tak snadné. Nastříkejte uhlazující sprej got2b Straight On do umytých a vyfénovaných vlasů a pomocí vlasové žehličky vytvořte dokonale rovný účes.

Například Společnost Philips přichází v dubnu na trh  s několika novými typy vlasových žehliček. Mezi nimi je i revoluční žehlička na vlasy SalonStraight Duo (HP 4688), která díky jedinečné technologii využití keramiky a mramoru nabízí dvojí péči -  narovnání a ochranu zároveň. Kromě této novinky se na trhu objeví ještě další tři nové modely žehliček na vlasy – HP 4669 s keramicko-turmalínovými destičkami a keramické HP 4667 a HP 4661.

 

 

A novinka pro muže?  Dlouhé vlasy jsou zase v kurzu!

Blíží se léto. Pláž bude plná mladých dívek. Chcete se jim líbit? Věřte, že nejžhavějším stylem mužských účesů jsou dlouhé, rozcuchané vlasy. Přesně takové, jaké mají kluci z pláže, když vylezou z moře. Není žádné moře poblíž? Pak nutně potřebujete pastu pro matný vzhled got2b Beach Boy. S ním snadno dosáhnete onoho neuspořádaného účesu, jakoby zpevněného mořskou solí, tak typického pro bezstarostné surfaře ze západního pobřeží. Pasta pro matný vzhled Beach Boy s čerstvým ovocným aroma vám přinese pocit letní nálady a prosluněné pohody, ať už jste kdekoliv.

A jak na to? Rozetřete krém v dlaních a vetřete do vlhkých nebo suchých vlasů. Při vtírání vlasy cuchejte, abyste dosáhli toho správného, plážově nenuceného vzhledu. Ať už jsou vaše vlasy rozcuchané, neuspořádané, měkké nebo rovné – hlavní je, že jsou matné!

Inspirováno street stylem. Designováno stylisty. It’s got to be got2b! Postoj k vlasům.

Výrobky vlasového stylingu got2b, které jsou k dostání v obchodech:

Ø       NOVINKA – Uhlazující sprej Straight On, rozprašovač, 200 ml (stupeň tužení 2), DMOC 139 Kč

Ø       NOVINKA – Pasta pro matný vzhled Beach Boy, 100 ml dóza (stupeň tužení 3), DMOC 139 Kč

Ø       „lepidlo“ - spiking glue gel, tuba 150 ml (stupeň tužení 6: beton), DMOC 139 Kč

Ø       „konstruktér“ – constructur sculpting gel, nádobka 250 ml (stupeň tužení 4), DMOC 139 Kč

Ø       „chaotik“ – chaotic vláknitá guma 100 ml (stupeň tužení 3: silná, avšak pružná fixace), DMOC 139 Kč

Ø       „transformátor“ – modelovací pasta transformer, tuba 150 ml (stupeň tužení 3): silná, avšak pružná fixace), DMOC 139 Kč

Ø       „megaloman“ – lak na vlasy pro maximální objem megalomania, 300 ml (stupeň tužení 4), DMOC 119 Kč

Ø       „megaloman“ – pěnové tužidlo pro maximální objem megalomania, 250 ml (stupeň tužení 4), DMOC 119 Kč

Ø        „twister“ – pěnové tužidlo pro vlnité vlasy curled-up, 250 ml (stupeň tužení 3: pružná fixace), DMOC 119 Kč

Ø        „diva“ – lak na vlasy pro zářivý vzhled Sparkling, 300 ml (stupeň tužení 3), DMOC 119 Kč

Ø        „luminátor“ – lesk na vlasy sparkling, rozprašovač, 200 ml (stupeň tužení 1), DMOC 139 Kč