Včera jste měly správně určit jména tří žen, z nichž jedna je výbornou političkou, druhá do politiky nechce a třetí se sice s politiky schází, ale také by mezi ně nešla.

Žena číslo jedna

V oblasti politiky jde o nejslavnější českou rodačku, která to dotáhla až na post ministryně zahraničí USA.

Tak to bylo myslím jasné jak facka, její jméno je

  • Madlen Albrightová (česky psáno i Olbraitová)

Žena číslo dvě

Která žena by nešla do politiky, protože neumí říkat B, když si myslí A? Možná jste se s ní díky Ženě-in už blíže seznámily :)
Je to můj velký osobní i pracovní vzor a se svými názory by se mi v politice rozhodně líbila.

Tady už jste trochu tápaly, ale kdo si dal tu práci a našel na stránkách Žena-in rozhovor: Olga Sommerová: Božena Němcová je pro mě dosud nepřekonanou českou ženou

Jméno pak bylo jasné

  • Olga Sommerová

Žena číslo tři

Třetí žena přímo v politice nepracuje, byť pracuje s politickými podklady a politiky zná snad všechny. A také je dokáže pěkně podusit. I s touto ženou jste se mohly prostřednictvím Ženy - in blíže „seznámit“. Už víte?

Tak i tuto ženu jste mohly dopátrat na Ženě.in. Michaela Jílková: Nemám ráda mladé politiky, nemají žádné životní zkušenosti. Navíc byly v komentáři nápovědou její pověstné dlouhé róby.

Její jméno

  • Michaela Jílková

Všem čtenářkám, které odpověděly správně, ze srdce gratuluji, dostávají se do závěrečného slosování o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

A ty co se dnes netrefily, těm vzkazuji: nezoufejte, když nejde o život… jde o dobrý pocit ze soutěžení.“

Krásný den
Saša

Reklama