Milé ženy-in. Tuším, že vás soutěž pobavila, stejně jako nás pobavili herecké osobnosti, jejichž dětské tvářičky jste měly odhalit.

Sešel se rekordní počet odpovědí, správných i těch špatných.
Ale už nebudu déle napínat.

  • Fotografie číslo jedna, tak to jste uhodly téměř všechny. Ano, podoba herce Vladimíra Menšíka se z dob dětství až do dospělosti příliš nezměnila. Národ ho miloval a myslím, že nám všem moc chybí.  

ladin

mensik

 

  • U fotografie číslo dvě jste už trochu tápaly. Indicií vám mohla být nápověda, že jde o osobnost, se kterou jste se na našich stránkách už setkaly. A jak správně podotkla Tora, tolik mužských osobností s kukučem zase v rozhovorech nemám, převažují ženy.
    Tohle byl ale kluk jak buk a dodnes je to chlap jako hora (se stále hustými vlasy) - herec František Peterka.Jako důkazní materiál přikládám odkaz rozhovoru a výřez fotografie z článku, ze které šlo dobře odvodit, o koho jde.

clanek

foto z článku na Ženě-in

//zena-in.cz/clanek/frantisek-peterka-herec-s-dusi-sportovce/kategorie/rozhovory

frantisek

ten samý rošťák v jiném záběru

Nezaměnitelný a neměnný kukuč z dalšího článku na Ženě-in.

peterka

 

 

  • No a u třetí fotografie snad ani důkazu není potřeba. Přesto ho přikládám. Je to jasná Jiřinka Bohdalová. Tato vynikající česká herečka mi slibuje rozhovor už dlouho, doufejme, že se někdy podaří.

jirinkaa

bohdalova

 

Tak abychom to shrnuly, správná odpověď měla vypadat takto:
Vladimír Menšík, František Peterka, Jiřina Bohdalová.

Těm čtenářkám, které poznaly a správně napsaly, gratuluji. Dostávají se do závěrečného slosování o dárkový balíček Johnson.
Všem ostatním děkuji za účast v soutěži.

Pěkný zbytek dne
Saša

Reklama