Včera jsme společně nahlédly do světa showbyznysu, do bulváru. Ptala jsem se na jména tří známých českých párů. V převážné většině jste odpověděly správně. Tak už jen pro upřesnění.

Pár číslo 1.

Zničila ho aféra s nemanželským dítětem. Z její tváře se na nějaký čas ztratil pověstný milý úsměv, on se nakonec „zbláznil“ a z oboru, ve kterém byl špička, přešel někam, kde se mu vůbec, ale vůbec nedaří.

správná odpověď
Zlata Adamovská, Radek John

Pár číslo 2.

Osobnost z filmové školy. Zapřísáhlý starý mládenec. Najednou se oženil, a v tichosti respektoval  i nevěru, která vyvrcholila nemanželským dítětem. Nakonec odpuštění a i s dítětem přijetí zpátky. Ona si asi definitivně uvědomila, že je to přece jen skvělá partie :)

Správná odpověď
Olga Menzelová roz.Kelymanová, Jiří Menzel
(uznávám i jenom Menzelová, bez rodného příjmení )

Pár číslo 3.

Patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Ona jde v poslední době ze seriálu do seriálu, on dokáže uchvátit hudbou. Věřím, že jsou spolu tak dlouho nejen kvůli dítěti, ale z opravdové lásky.

Správná odpověď
Dana Morávková, Petr Malásek

 

Všem pisatelkám, které napsaly daná jména správně, gratuluji, dostávají se do závěrečného slosování o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...
Těm, které napsaly jiná jména, než jsem měla na mysli, vzkazuji: Nebuďte smutné, když nejde o život… jde o dobrý pocit ze soutěžení.“
Příště to vyjde.

Všem krásný den
Saša

Reklama