A máme tady správné odpovědi názvů filmů s hypochondry i těmi ostatními. V drtivé většině správné :)

Film č. 1.

Jak se jmenuje dokumentární střihový film, v jehož titulu se objevuje (s malilinkou odchylkou) přímo i jméno herce, jenž se po celý život považoval za hypochondra, a vlastně i okolí ho tak už bralo? Tuto vlastnost po něm údajně převzala i jeho dcera, současná, známá herečka.

Správná odpověď : Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský

Film č. 2.

V druhém filmu se objevuje další herecký bard, a to v roli neukázněného pacienta na tuberkulózním oddělení, který mimo neposlušnost ještě sváděl i uklizečku, sestřičku a jednu mladou pacientku. Pokud si vybavíte tohoto geniálního herce, ihned vám naskočí i název filmu.

Správná odpověď: Pozor, vizita !

Film č. 3.

Ve třetím filmu, který mám na mysli, jste mohli vidět abnormálně tlustého hajného, který i přesto, že měl ženu v porodnici, tak sváděl mladou sestřičku, která jezdila s porodní bábou za rodičkami do všech konců kraje. V zimě třeba i na saních. Hajného nakonec chytl hexenšus a ze svádění nebylo nic.

Správná odpověď: Sestřičky

Film č. 4.

Film, ve kterém mě vždycky rozesměje scéna, v níž opět jeden známý současný herec (šašek a klaun) každou chvíli sedí na dvoře učesán a černě oblečen. Prý už připraven do rakve.

Tato otázka vám dala trochu zabrat, ale nakonec jste se většina z vás také dopátraly ke správné odpovědi.

Správná odpověď: Obecná škola

P.S. 1. Čtenářka s nickem evamagdalena dokonce i věděla, že postava (kterou ztvárnil Bolek Polívka) se jmenovala Plíha

P.S. 2. Holky, aniž bych to tušila, víte, že Obecnou školu dávali včera v televizi?? Kdo se díval, to byla nápověda v pravý čas :) Neuvěřitelná shoda náhod.

Všem, které odpověděly správně všechny čtyři názvy filmů ze srdce gratuluji, dostávají se do závěrečného slosování o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

A ty co se netrefily, těm vzkazuji: nebuďte smutné, když nejde o život… jde o dobrý pocit ze soutěžení.“
Příště to vyjde. Třeba už zítra, kdy mám zase editaci. Tak jdu něco „těžkého“ vymyslet :)

Všem krásný slunečný den
Saša

Reklama