Soutěžily jste, milé čtenářky, o měsíční správcování našeho Facebookového profilu. V turnaji Samolodí jste měly nastřílet 49 a méně bodů, abyste měly šanci. Tentokrát jsme z úspěšných námořnic vybrali čtenářku Bokul.

Po úspěchu prvních dvou soutěží o správcování našeho FB profilu jsme se rozhodli tuto soutěž zopakovat potřetí. V naší soutěži jste mohly získat šanci, stát se měsíční správkyní Facebookového profilu našeho magazínu. Stačilo v turnaji v Samolodích k tomu určenému nastřílet 49 a méně bodů. To se podařilo i čtenářce...

  • Bokul

... kterou jsme vyhodnotili jako vítězku. GRATULUJEME - budeme vás kontaktovat, co a jak.

Co může čtenářka Bokul ziskat?

Odměnu 200 až 1.000 korun, podle toho, jak úspěšným správcem bude. V současné chvíli je počet Facebookových přátel magazínu ŽENA-IN.cz asi 450, stoupne-li tento počet na číslici okolo 1.000, půjde o středně úspěšné správcovství. Stoupne-li přes 1.500, budeme považovat správcovství za velmi úspěšné. Úspěšnost správcovství posoudí redakce také podle počtu přístupů ze stránky Facebooku na stránky magazínu ŽENA-IN.cz.

  • Nepříliš úspěšné správcovství: 200 korun.
  • Středně úspěšné správcovství: 500 korun.
  • Velmi úspěšné správcovství: 1.000 korun.

Bude Bokul stejně úspěšná jako předchozí dvě správkyně, které získaly 500 korun, anebo si povede lépe, či hůře? Doufejme, že lépe a že ji čeká již zmíněných 1.000 korun! Její správcovské období začíná zítra (10. 1. 2012) a končí 10. 2. 2012 .

Reklama