K našemu redakčnímu testování snídaňových cereálií Nestlé NESQUIK® Alphabet se připojily i naše spřátelené bloggerky s dětmi. Jaké jsou jejich zkušenosti?


Katka Osičková z www.mama-live.cz
Zábava už od rána aneb Snídaňové cereálie NESQUIK®
Děti si tu baštu užívaly, Baru machrovala, že ona písmenka umí a Jeník se musí spolehnout na to, že před něj nevyskládá třeba TROUBA :-D Pokud už děti znají písmenka nebo se je teprve učí, rozhodně se jim budou líbit a zábavné učení je na světě. Výborně chutnají a obsahují o 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím, mají vysoký obsah celozrnné mouky (57%), vlákniny, obsahují vitamíny a minerální látky a jsou bez umělých aromat!blobid0.pngSice to asi nebyl záměr výrobce, ale garantuju vám, že když vezmete cereálie třeba na chalupu, tak se i dospělí po ránu dost zabaví a budou si psát vzkazy :-D
Více na jejím blogu zde.


Veronika Harnolová z www.veruharnol.cz 
No článek by mohl mít název, že milujeme Nesquik Alphabet ráno, dopoledne, odpoledne i večer, prostě kdykoliv, když na něj dostaneme doma chuť. Ano, jíme ho i my dospělí, nejen malý Lukášek. Lukáška baví zkoumání písmen, pač je předškolák a abecedu se doma pilně učíme. Za co jsem opravdu ráda, že to Lukášek jí, i když to není brutálně přeslazené, naopak. My oceňujeme, že obsahuje o 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím. Které my tedy domů nekupujeme. Lukášek se chystá do školy, takže ho baví, že místo lupínků nebo kuliček může hledat písmena a skládat své jméno v nejrůznějších podobách.
5d273f8e47379obrazek.png
Více na jejím blogu zde.


Elly z www.bohynekuchyne.cz
Cereálie Nestlé NESQUIK® jsou u našich dětí oblíbené už mnoho let. Od doby, kdy byli naši puberťáci předškoláci. A to už je fakt dávno. Přestože už mají 13 a 16, tak se s ceráliemi Nestlé NESQUIK® Alphabet pobaví i teď. Poskládají třeba vzkaz tatínkovi ke dni otců.
5d273fda868f5obrazek.pngJinak máme tyhle hravé cereálie připravené, když k nám přijde nějaká návštěva. Třeba předškolačky Zouinka a Tánička, které jsou z písmenek v Nestlé NESQUIK® Alphabet úplně nadšené.
Více na jejím blogu zde.

Náš tip:
Máte doma děti, které milují snídaňové dětské cereálie? Pak máme pro vás skvělý tip na zábavnou snídani. Na děti totiž čeká miska s cereálními písmenky od oblíbené značky NESQUIK®. Rodiče tak mohou se svými dětmi rozvíjet svět jejich fantazie – vymýšlet s nimi na písmenka různá slova a příběhy. Nestlé NESQUIK® Alphabet má lahodnou, jedinečně kakaovou chuť, důležité živiny pro výborný start do nového dne.
Benefity novinky Nestlé NESQUIK® Alphabet:

  • Vysoký obsah celozrnné mouky (57%)
  • O 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím
  • Vysoký obsah vlákniny
  • Vitamíny a minerální látky
  • Bez umělých aromat
  • Snídaňové cereálie Nestlé NESQUIK® Alphabet jsou zábavou pro celou rodinu, při které si můžete vymýšlet nové příběhy každý den

Více zde.

5d273e5c1cd3aobrazek.png


Naše články:

Reklama