Veronika, www.veruharnol.cz 
Pro mě absolutní novinka a první zkušenost s produkty Sidolux. Na první pohled produkty nezaujmou, ale na první přičichnutí 100% ano. Já jsem milovnice vůně Marseillského mýdla, jedu dobu jsem byla silně závislá na jednom pracím prášku s tímhle mýdlem. Co mě dále zaujalo je univerzálnost produktu, umyla jsem s ním podlahu v celé domácnosti (kombinace plovoucí podlahy a dlažby), koncentrát jsem přidala i do vody na utírání prachu na mokro a odmastila jsem s ním kuchyňskou linku. Provoněla jsem si totálně celou domácnost a těším se vždy na další úklid. Snažím se vůni mýdla kombinovat i s růžovou nasládlou vůní, která je taktéž hodně intenzivní a hlavně obě jsou dlouhotrvající.

Celou recenzi si můžete přečíst na jejím blogu ZDE
 
Elly, www.bohynekuchyne.cz
Co vás zaujme první, když otevřete lahev s tímto čistícím přípravkem, je nádherná vůně. Mám doma dvě varianty. Ta bílá je s marseillským mýdlem. Tuhle vůni miluji a tak jsem ráda, že jsem ji dostala na testování. Růžový SIDOLUX se jmenuje Pink Cream a jeho vůně je příjemně ovocná a voní také po cukrové vatě.

Ještě důležitější však je, jak se SIDOLUX popral se špinavou podlahou. U nás doma zaťapkanou od koček, v kuchyni pokapanou od jídla, v předsíni v tomhle počasí zašlapanou od špinavých bot.

Díky funkci Soda power si SIDOLUX poradil se vší špínou na jedničku. Jak se zaschlými nečistotami, tak s mastným povrchem. Vyzkoušela jsem i možnost použít koncentrát přímo z lahve na silně znečištěná místa (a to především na flíčky od jídla, které na podlaze stihly zaschnout) a na mastnotu. Špínu jsem setřela hned a perfektně.

Roztok smíchaný s horkou vodou jsem používala jak jsem zvyklá, v kyblíku s mopem.

Funkce Soda Power – aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou nebo horkou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Při vytírání s mopem doporučujeme použít horkou vodu pro dokonalé očištění podlahy.
Celou recenzi si můžete přečíst na jejím blogu ZDE

Sidolux - Kouzlo čistého a voňavého domova

Jana, www.solnickavkuchyni.cz
Teď se mi naskytla příležitost, vyzkoušet dvě varianty univerzálního čističe Sidolux. Testovala jsem dvě parfemace produktů Sidolux Universal a to Pink Cream a Marseillské mýdlo.

Růžová vůně je poměrně dost sladká. Ostatně přirovnání k cukrové vatě vypovídá o všem. Druhý testovaný produkt, bílý Sidolux voní opravdu jemně marseillským mýdlem. Mě voní oba výrobky. Prvně jsem se pustila do úklidu s pomocí růžového Sidoluxu, ale řada přišla i na druhý výrobek, jen o týden později.

O víkendu dělám vždy větší úklid. Umyju koupelny, wc, důkladně uklidím kuchyň a vytřu podlahy. Výhodou Sidoluxu Universal je jeho všestranné použití. Je vhodný na všechny tipy pevných podlah a další různé povrchy. Jeden čisticí prostředek postačí na úklid celé domácnosti. Na kuchyň, koupelnu, podlahy....

Přípravky Sidolux, jsem na vytírání používala i před testováním a vždy jsem s nimi byla spokojená. Jsem ráda, že jsem vyzkoušela další výrobky a rozšířila tak spektrum vůní, které mohu zakoupit. Díky použití těchto přípravků provoníte celou domácnost, navíc vůně zůstane dlouho aktivní.

Sednout si pak na oblíbené místo na sedačce, s šálkem dobré kávy nebo čaje a cítit vůni čistého, uklizeného domova je něco, co vyloženě miluji. Ten pocit je opravdu za odměnu, za dobře vykonanou práci.
Celou recenzi si můžete přečíst na jejím blogu ZDE

Sidolux parfemovaný univerzální čisticí prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy - Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Funkce Soda Power – aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou nebo horkou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Při vytírání s mopem doporučujeme použít horkou vodu pro dokonalé očištění podlahy.


Naše články:


Reklama