Adriana, Something Sometimes 
obrazek.png

Teď jsem testovala super novinku Müller MIX Milk Chocolate. Jde o kombinaci prémiového, krémového jogurtu Chantilly a kousků pravé mléčné čokolády. Mňam!  Jogurt je lehce nasládlý, ale ne moc. Kousky čokolády ho příjemně ozvláštní. Mixy od Müller MIX mám fakt ráda, kupuju je často a nikdy si nedokážu vybrat jen jeden :D Tuhle novinku jsem pochopitelně musela vyzkoušet a ani tady nejde šlápnout vedle, pokud máte chuť na trošku zdravější mlsání, než jsou mazance, beránky nebo muffiny :)

Více na jejím blogu ZDE.

Už jste ochutnali MIX Milk Chocolate? Je to lahodná kombinace prémiového, krémového jogurtu Chantilly a kousků pravé mléčné čokolády.Elly, Bohyně Kuchyně 
5e9eb101e6a84obrazek.png
Do naší lednice kupuji jen omezené množství sladkých jogurtů. Ale jednu značku u nás najdete pravidelně a nesmí nikdy chybět. Nejen proto, že ji milují děti, ale chutná i nám dospělým. Snad jako jediný jogurt s příchutí.
Jsou to jogurty Müller MIX. V obchodě jich beru vždycky celou krabici, do které se vejde myslím 12 balení. A namixuji naše nejoblíbenější.
Novinkou na trhu je Milk Chocolate, se smetanovým jogurtem a jemnou mléčnou čokoládou. Určitě ho vyzkoušejte!

Více na jejím blogu ZDE.

Jana, Solnička v kuchyni 
5e9eb143d97dfobrazek.png
Miluji zkoušet nové věci a chutě. Miluji jogurty a mléčné výrobky. Kombinuji je s domácí granolou, marmeládou, lupínky, oříšky... Různé přísady do jogurtu bych mohla vyjmenovávat do nekonečna. Někdy však člověku chybí energie a nápady. Právě v těchto chvílích je nejjednodušší otevřít lednici a jen sáhnout po nějaké hotové, zakoupené svačince. Já nejsem výjimkou. Proto u nás, kromě bílých jogurtů, vždy najdete i nějaké ochucené. Sladké jogurty beru jako „zdravější“ mlsání a nahrazuji jimi oplatky, čokoládové tyčinky a jiné pochutiny. 
Mezi mé oblíbence patří ty od Müllera. A proč? Odpověď je jednoduchá. Nezahálejí a neustále nabízí nové a nové příchutě. Jogurty Müller Mix přináší nejen oblíbenou klasiku, ale také neotřelé chutě jako je slaný karamel, pistácie s italskými sušenkami...

Více na jejím blogu ZDE.
 
Více o produktech Müller MIX najdete na MullerMilch.cz

A co vy, už jste ochutnali nový Müller MIX Milk Chocolate?
5e9eb166a0709obrazek.png

Naše články

Napište, jaký milujete jogurt Müller MIX a získejte čokoládové balíčky
Milujete jogurty s čokoládou? Ochutnejte nový MIX Milk Chocolate!
Redakční testování: Jaký je Müller MIX Milk Chocolate?

Reklama