Elly

5f96ef313dfaeobrazek.png
Když jsem začala testovat cereální tyčinky od Nestlé, vypadalo to, že vám poradí, aby jste je zabalili dětem ke svačince. Obsahují celozrnnou mouku, vitamíny a minerální látky. Pro děti i dospělé to nejlepší mlsání, které chutná snad všem, kdo tyhle tyčinky ochutnali. Jenže teď je tady novinka a děti od zítra do školy nechodí. My jsme doma vyzkoušeli čtyři druhy cereálních tyčinek. Naše děti milují cerálie Nestlé a tak byly nadšené i z těchto tyčinek. Jsou to totiž snídaňové cereálie v tyčince. Vážně.

Více na jejím blogu: Bohynekuchyne.cz

Adriana

5f96ef5caf2f3obrazek.png
Věděli jste, že oblíbené snídaňové cereálie Nesquik, Chocapic, Cheerios nebo Cini Minis jsou i ve formě tyčinky? Ingrediencí číslo jedna je celozrnná mouka, dále obsahují vitamíny a minerály, naopak neobsahují palmový olej, konzervační látky ani umělá aroma. Jsou super v tom, že jsou opravdu praktické, takže si je můžete vzít do kabelky do práce, do auta na cesty nebo je mít připraveny doma ve skříňce a vytáhnout je kdykoliv ke kávě, ke sváče anebo prostě jen tak, když chcete mlsat, ale ne vyloženě nějaké prasárničky…

Více na jejím blogu: Somethingsometimes.cz

Veronika 
5f96ef8ce0793obrazek.png

Tak tyhle dobroty my domů nekupujeme a o to více jsem byla překvapená, jak dobře cereální tyčinky chutnaly. Pro Lukáška to bylo něco úplně nového, i když věděl, že cereálie od Nestlé rád má. Tudíž jsme mu cereální tyčinky začaly dávat i do školní aktovky a vždy si pochutnal o přestávce. Zde zmíním, že samotnou cereální tyčinku neměl jako svačinu do školy, svačí pečivo, ovoce plus mu občas dáváme i nějaký pamlsek. I já jsem si cereální tyčinku občas přihodila do kabelky, když jsem věděla, že budu v terénu a nestihnu se najíst. V autě se tyhle cereální tyčinky skvělé jí, protože vůbec nedrobí.

Více na jejím blogu: Veruharnol.cz

Vendula 
5f96efcc5391bobrazek.png

Tyčinky tvořené cereáliemi od Nestlé jsou naší oblíbenou laskominou, když nás doma honí mlsná. Chocapic, Nesquik, CiniMinis a Cheerios…nabídka je široká a vybere si myslím každý. Výhodou tyčinek oproti klasickým sypaným cereáliím je jejich praktičnost – stačí hodit tyčinku do batůžku, kabelky nebo jí jen tak vytáhnout ze skríňky a svačina je během vteřiny na světě. Myslím, že je ocení hlavně maminky, protože děti tyhle tyčinky prostě milují. Jako plus pak tyčinky obsahují celozrnnou mouku, vitamíny a minerální látky. Která je u nás doma ta nejoblíbenější?

Více na jejím blogu: Wevush.comInstagramu

Jaké tyčinky Nestlé jsme testovali? Byly to Nesquik, Nesquik Delice, Cini Minis, Chocapic a Cheerios a moc nám chutnaly!

Tyčinka Nestlé NESQUIK®
5f96f022c73e3obrazek.png
Oblíbené snídaňové cereálie NESQUIK jsou k dispozici i v pohodlném balení - ve formě tyčinky. Ochutnejte její lahodnou chuť!

Jaké  má benefity?

  • Celozrnná mouka ingredience č. 1
  • Zdroj vitamínů a minerálních látek
  • Bez palmového oleje
  • Bez konzervačních látek a umělých aromat
  • Více na Nestle-cereals

Tyčinka Nestlé CHEERIOS®
5f96f02f10718obrazek.png
Snídaňová cereální tyčinka CHEERIOS®. Lahodná kombinace kroužků CHEERIOS® s pravým medem a mléčnou stopou

Jaké má benefity?

  • Celozrnná mouka ingredience č. 1
  • Zdroj vitamínů a minerálních látek
  • Bez palmového oleje
  • Bez konzervačních látek a umělých aromat
  • Více na Nestle-cereals

Naše články:

Testovaly jsme cereální tyčinky od Nestlé. Které nám zachutnaly nejvíc?
Ochutnejte tyčinky Nestlé, skvělé pro snídani i svačinu
 

Reklama