Do testování jsme pozvaly i naše spřátelené bloggerky. Každá z nich získala pro testování balíček, ve kterém našla 4 čisticí a dezinfekční prostředky značky Lysoform.
602d1b0eb498bobrazek.png
Jaké jsou výsledky testování našich pěti spřátelených bloggerek?

Adriana Something Sometimes
602d19a389d8fobrazek.png
Když už uklízet, tak pořádně! Proto je fajn mít po ruce přípravky, které jak čistí, tak rovnou i dezinfikují. Mezi takové patří i prostředky značky Lysoform, rakouského experta na dezinfekci, který je na trhu už více než 120 let. Já jsem s ním prosvištěla jak kuchyni, tak koupelnu, a dokonce mám i dezinfekční gel na ruce do kabelky! :) Lysoform nabízí hned několik výrobků k úklidu celé domácnosti, které jsou navíc účinné i proti viru SARS-CoV-2: čistič na kuchyň, čistič na koupelnu, dezinfekční čistič na podlahy a dezinfekční sprej. Recenzi na jednotlivé výrobky najdete na jejím blogu

Veronika Veru Harnol
602d19ec867caobrazek.png
Když se mi dostaly do rukou produkty Lysoform, tak jsem si na první pohled řekla, že netuším co od nich mám očekávat. Značku jsem neznala a neměla tedy žádnou zkušenost. Přišlo mi, že je produktů moc - něco na vany, na záchod, tamto zase na kuchyň. Já mám doma spoustu univerzálních produktů. Ale po prvním použití jsem si řekla, že to má své důvody a že chci vše 2x, ať to mám v každém patře. Já miluji když je domácnost čistá, často vše umývám a nyní, když vím, že se zbavuji nejen virů a bakterií, ale že jsou produkty účinné i proti Covidu, tak uklízím o to častěji a pečlivěji. Celou recenzi najdete na jejím blogu

Vendula Wevush
602d1a32958b7obrazek.png
Letošní advent byl jeden velký chaos. Děti, práce na reportážích, práce v marketingu, pečení cukroví pro všechny známé a pak konečně nějaký úklid a příprava na Vánoce. Letos jsem během vánočního úklidu a teď i během povánočního úklidu testovala dezinfekční výrobky rakouské značky Lysoform. Produkty mě zaujaly hlavně tím, že likvidují 99,9% bakterií, virů a plísní, mezi nimi i nový koronavirus SARS-CoV-2, který je aktuálně velké téma celosvětově.
Nejen před Vánoci, ale také pro běžný každodenní úklid mi velmi vyhovuje hlavně Lysoform čistič na kuchyň. Je v praktickém rozprašovači, nastříkáte jej například na dřez, linku či další používané povrchy, necháte 15 minut působit a mokrým hadříkem setřete.  Benefitem je pro mě určitě i příjemná nevtíravá vůně. Recenzi na jednotlivé výrobky najdete na jejím blogu

Elly - Bohyně kuchyně www.bohynekuchyne.cz
602d1a9454c72obrazek.png
Jaké používáte čistící a dezinfekční prostředky? Já značky ráda střídám, protože na trhu je tak velký výběr a vždycky mě osloví něco jiného. Mám své oblíbené stálice a ty pak doplňuji novými přípravky. Proto jsem měla radost z nabídky otestovat značku Lysoform, s více než 120letou tradicí.
Tyto přípravky fungují na bázi kombinace benzalkoniumchloridu a kyseliny mravenčí, díky čemuž účinně odstraní až 99,9 % bakterií, plísní a virů ve vaší domácnosti.
Zároveň, na rozdíl od prostředků na základě chloru, jsou šetrné k jednotlivým povrchům, odstraňují nečistoty a nepříjemný zápach. Naopak místo něj bude velice příjemná vůně.
Nafotila jsem vám přípravky, které jsem testovala. Vyzkoušeli jsme i dezinfekční gel na ruce, který používáme v současné době denně. Recenzi na jednotlivé výrobky najdete na jejím blogu

Jana Solnička v kuchyni
602d1af45d967obrazek.png
Úklidu domácnosti věnuji poměrně dost času. Někdy si říkám, že až moc. Jenže si nemůžu pomoct. Miluji vůni čistého, vymydleného domu, opraného prádla, povlečení i záclon. A co teprve teď v současné, podivné době. „Době covidové“. Úklid a dezinfekce povrchů je podle mě na místě a věřím, že spousty lidí řeší otázku, jaké úklidové, dezinfekční prostředky použít. 
Čisticí a dezinfekční prostředky značky Lysoform s více než 120letou tradicí fungují na bázi kombinace benzalkoniumchloridu a kyseliny mravenčí, díky čemuž účinně odstraní až 99,9 % bakterií, plísní a virů ve vaší domácnosti. Na rozdíl od prostředků na základě chloru, jsou šetrné k jednotlivým povrchům, odstraňují nečistoty a nepříjemný zápach. Ten vystřídá příjemná svěží vůně. Lysoform nabízí hned několik výrobků k úklidu celé domácnosti, které jsou navíc účinné proti viru SARS-CoV-2. K testování jsem dostala čistič na kuchyň, čistič na koupelnu, dezinfekční čistič na podlahy a dezinfekční sprej. Celou recenzi najdete na jejím blogu

Výsledky redakčního a čtenářského testování najdete v těchto článcích

Více na www.lysoform-henkel.com

Jaké jsou přípravky Lysoform, které jsme testovaly?
Čisticí a dezinfekční prostředky značky Lysoform s více než 120letou tradicí fungují na bázi kombinace benzalkoniumchloridu a kyseliny mravenčí, díky čemuž účinně odstraní až 99,9 % bakterií, plísní a virů* ve vaší domácnosti.
Zároveň, na rozdíl od prostředků na základě chloru, jsou šetrné k jednotlivým povrchům, odstraňují nečistoty a nepříjemný zápach. Ten vystřídá příjemná svěží vůně.

Lysoform nabízí hned několik výrobků k úklidu celé domácnosti, které jsou navíc účinné proti viru SARS-CoV-2:

čistič na kuchyň, čistič na koupelnu, dezinfekční čistič na podlahy a dezinfekční sprej.

602d19470357bobrazek.png
Lysoform čistič na kuchyň

Udržujte svou kuchyni v dokonalé čistotě. Nový čistič kuchyně se postará o perfektní dezinfekci, kdy zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*. Novinka se vyznačuje hloubkovou čistící silou s vysokým odmašťovacím účinkem. Bonusem, který hospodyňky ocení, je příjemná vůně. Použití čističe je velmi jednoduché. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou.

Lysoform čistič na koupelnu
Novinka se postará o perfektní dezinfekci (zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*) a dokonalou čistotu vaší koupelny. Hloubkově čistí, odstraní vodní kámen, jakož i nečistoty a zbytky mýdla v koupelně. Jeho použití je stejně jednoduché jako v případě čističe kuchyně. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou.

Lysoform čistič na podlahy
Pro dokonale čisté podlahy ve vašem domově vyzkoušejte novinku Lysoform čistič na podlahy. Je vhodný na všechny typy omyvatelných povrchů, na kterých zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*. Může být použit zředěný nebo neředěný. Dezinfikuje a odstraňuje nečistoty na podlahách, omyvatelném povrchu v kuchyni a koupelně, a navíc zanechává příjemnou svěží vůni.

Lysoform dezinfekční sprej
Lysoform dezinfekční sprej je každodenní víceúčelový čistič, který lze použít k dezinfekci téměř všech tvrdých povrchů a předmětů u vás doma i na cestách. Pomáhá chránit vaši rodinu před nemocemi tím, že zabraňuje šíření škodlivých bakterií a virů. Antibakteriální čistič odstraňuje až 99,9% bakterií, plísní a virů*. Lze ho použít na různé povrchy v domácnosti, včetně umyvadla, vany, sprchového závěsu, zrcadla, dlaždic, desek, herních ploch pro děti, odpadkových košů, klik dveří, nábytku a oken. Lze také použít jako čistič na podlahu.

Biocidy používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

*Virucidní účinnost proti obaleným virům.
602d19228f89eobrazek.png

Reklama