Sanytol patří mezi mé oblíbené značky v péči o domácnost. Nedám dopustit na čistič podlah a univerzální čistič ve spreji. Teď se k mým oblíbeným přípravkům přidává také dezinfekce na prádlo, kterou v domácnosti se třemi dětmi a třemi kočkami určitě potřebuji.

Více naleznete zde.

Když někdo pere prádlo tak vášnivě jako já, tak neustále vyhledává po drogériích nové a nové výrobky. A když je někde napsáno dezinfekce, tak je to pro mě to pravé. Domácnost dezinfikuji s naprostou pravidelností, ale prádlo a pračku? Dá se říct, že je vyprané prádlo například na 30stupňů vydezinfikované? Končím s otázkami a odpovím si sama. Nyní používám tři nové výrobky od Sanytol a věřím 100% tomu, že je mé prádlo vydezinfikované. Prostředky krásně voní, krom dezinfekce i bělí prádlo a odstraňuje skvrny, to mi přijde jako dokonalá kombinace pomocníků, bez které se v domácnosti již neobejdu. Níže vám Sanytol popisuji detailněji.

Více naleznete zde.

Sanytol dezinfekci na prádlo jsem prvně vyzkoušela na deky naší Fidorky, potom na povlečení a ručníky. Nyní jej přidávám do pračky při každém praní. Dezinfekce nemá žádnou výraznou vůni. Prádlo je vždy svěží a lehce provoněné. Ložní prádlo mi přišlo opravdu bělejší, krásně čisté, beze skvrn. 

Na přípravku mě nejvíce zaujalo, že odstraňuje bakterie, viry a plísně již při teplotě 30°C. Jeho použití je všestranné, vhodné na všechny tipy textilií. Ideální je na sportovní oblečení, utěrky, ručníky, spodní prádlo, textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, atd. Odměrku dezinfekčního přípravku se doporučuje přidat k praní věcí v případech infekce nebo během epidemie. Období rýmeček a chřipek je tady. Tento tip se bude jistě hodit nejednomu z vás.

Více informací naleznete zde.

Tekutý prostředek jsme využili nejen na medvídky a  celou partu plyšáků, ale také na mé sportovní oblečení. Hodí se na barevné i bílé prádlo a na všechny druhy textilií. Ocenila jsem ho hlavně u tílek a sportovních podprsenek, protože ty peru nejčastěji a bojuji u nich se zaschlým potem. Jsou i kousky, které někdy peru v ruce, protože je potřebuji několikrát týdne a Sanytol dezinfekce na prádlo si  s ručním praním poradí. Je hypoalergenní, bez chlóru a účinný!

Stačí dát jedno víčko do otvoru pro aviváž. Opět lze kombinovat s různými pracími prášky.

Za náš tým, holka a pes, hlásíme spokojenost a milé překvapení z vůně! Sanytol doporučujeme a jdeme pokračovat v praní. Zkoušeli jste už Sanytol nebo jste se obávali, jako já, že vám všechno prádlo bude „vonět“ až moc dezinfikovaně?

Celý článek naleznete zde.

Aktuálně se mi do ruky dostala nádobka dezinfekce od značky Sanytol. Za mě největšími pozitivy produktu jsou zejména – působení již při nízkých teplotách (už od 30°C), na rozdíl od jiných dezinfekcí neodbarvuje a je jí možné použít plošně na všechny běžné druhy textilu – oblečení, bytové tkaniny, ale také ložní prádlo či pelíšky pro zvířecí miláčky. Výrobce slibuje, že Sanytol zničí 99,9% bakterií a je hypoalergenní.

Celý článek naleznete zde.

Naše články, kde si můžete přečíst recenze:

Nový prostředek Sanytol dezinfekce na prádlo:

  • odstraní příčinu zápachu
  • odstraňuje 99,9% bakterií, virů a plísní
  • zanechává svěží vůni

Bakterie a plísně vyskytující se v prádle a oblečení jsou zdrojem zápachu a mohou přenášet nemoci nebo způsobit podráždění kůže. SANYTOL vyvinul dezinfekci na prádlo, která ničí bakterie, plísně, viry při všech teplotách.

Na jaké textilie můžete Sanytol dezinfekci na prádlo použít?

Je ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod. Doporučuje se také přidávat k praní v případech infekce nebo během epidemie (chřipka, gastroenteritida…).

Jak funguje?

Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Pere a dezinfikuje dokonce i při 30°C a to všechny textilie, jak bílé, tak barevné. O barvu se bát nemusíte, neobsahuje chlór a neodbarvuje textilie. Proto zůstanou vaše barvy stejně výrazné jako před praním. Můžete jej používat pro praní v pračce stejně, jako pro ruční praní. Sanytol dezinfekce na prádlo je navíc hypoalergenní, proto je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a je dermatologicky testován.

Doporučení: Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Více informací a cenné rady k hygieně i k praní naleznete zde.
 

Reklama