Naše redakční recenze najdete ve článku, který jsme uveřejnili v rubrice Testy.

Jak byly s produkty A-DERMA Dermalibour+ spokojené naše spřátelené blogerky? Přečtěte si jejich recenze!

Elly, Bohyně kuchyně
5d63a23573145obrazek.png

Ochranný krém jsem vyzkoušela na sobě, Žof i Toničce, kdy jsme spolu vyrazily na bazén. Žof mívá po příliš chlorované vodě malé červené flíčky, které se tentokrát nekonaly. Já, když potápím v bazénu hlavu do vody, mám zase na obličeji nepříjemný svědivý a svíravý pocit. Tentokrát jsem ho překvapivě nezaznamenala. Tohle bylo moc příjemné překvapení a potvrdila jsem si, že efekt „druhá kůže” opravdu u A-DERMA krému funguje.

Celou recenzi naleznete zde.

Adriana Martinovičová, Something Sometimes
5d63a2812b6d0obrazek.png

Ochranný krém proti působení vnějších vlivů je pochopitelně hypoalergenní, dobře se roztírá a rychle se vstřebává do pokožky. Je bez parfemace, což je u těchto léčivých přípravků vždycky dobře. Takže kůži nedráždí, ale léčí, hojí, zklidňuje. Největší benefit tohoto krému je ten, že chrání proti působení vnějších vlivů. Používám ho momentálně na svoji jizvu na ruce, kterou hned po namazání hezky promastí, ale nezanechá na kůži dlouhodobě mastný film. Hned potom s klidným svědomím vyrážím do víru velkoměsta a ruka (jizva) je v bezpečí.

Celou recenzi naleznete na této stránce.

Jana Hornová, Jane’s moments
5d63a2b2f0fadobrazek.png

Ochranný krém od A-Dermy pečuje o podrážděnou a narušenou pokožku využije celá rodina. Kojenci, děti i dospěláci. Stačí nanést 2x denně! Ideální, pokud máte např. podrážděné ruce od mycích prostředků, špatnou reakci na chlorovanou vodu atd. Krém seženete v lékárně či online, stojí kolem 200 Kč - 50 ml. Je hypoalergenní a bez parfemace!

Celý článek naleznete zde.

Jana Nováková, Solnička v kuchyni

Vyzkoušela jsem rovnou dva krémy. Dermalibour+ ochranný krém a Dermalibour+ regenerační krém na popáleniny, suchá místa, odřená chodidla a jiná poškození kůže. Tyto dva výrobky se navzájem dokonale doplňují. Jeden plní funkci „prevence“, tedy chrání pokožku a druhý slouží jako první pomoc při vzniklém poškození na kůži.
5d63a3704c98dobrazek.png
V létě trpím na suché, popraskané paty. Řekla jsem si, že nic nepokazím tím, když regenerační krém otestuji právě na této části těla. Konzistence tohoto krému je opravdu hutná. Je potřeba postižené místo pořádně promazat a krém nechat vstřebat. Na nohy ideální použít na noc a obléct ponožky. Uvidíme po delším používání, ale už teď se mi zdají chodidla vyživenější, kůže na patě je zvláčněná a prasklinky se pomalu zatahují.

Celou recenzi naleznete zde.

Jaké výrobky jsme mohly vyzkoušet?
5d63a42627af5obrazek.png

A-DERMA Dermalibour+ Barrier Ochranný krém, 50ml, 100 ml

A-DERMA Dermalibour+ Barrier Ochranný krém posiluje přirozenou kožní bariéru a pomáhá chránit podrážděnou pokožku vystavenou vlivům podnebí, vody (slané i chlorované), odírání, tření, dráždivým kovům nebo chemickým vlivům (čisticí prostředky v domácnosti). Slouží tedy jako prevence proti poškození kožní bariéry, ale zároveň umí chránit pokožku, u které již k podráždění došlo. Díky efektu „druhé kůže“ ochranný krém pokožku izoluje a chrání, zároveň napomáhá obnově epidermis a podrážděnou pokožku čistí. Je vysoce voděodolný, odolá až 5 koupelím (včetně mořské a chlorované vody). Krém je vhodný i pro kůži se sklonem k atopii a má příjemnou nelepivou texturu. Velmi dobře se vstřebává, takže se po aplikaci můžete jít ihned věnovat svým oblíbeným aktivitám.

A-DERMA Dermalibour+ Reparační krém, 50 ml

A-DERMA Dermalibour+ Reparační krém pečuje o pokožku, u které již k podráždění došlo. Zarudnutí, pnutí, svědění nebo olupování – však to všichni dobře známe. Můžete jej použít i na opruzeniny nebo podráždění v okolí úst nebo na rukách. Oceníte jej na kožní vyrážky a odřeniny nebo na štípance od hmyzu. Extrakt z výhonků ovsa Rhealba®zklidňuje křehkou pokožku a komplex mědi a zinku zabraňuje množení bakterií. Po aplikaci tohoto reparačního krému doporučujeme podrážděnou pokožku namazat ochranným krémem Dermalibour+ Barrier, který na pokožce vytvoří ochrannou bariéru a drobnou ranku či vyrážku izoluje – kůži tak chrání před dalším podrážděním.
5e5d04386e2d9obrazek.png

Přípravky značky A-DERMA jsou k dostání online nebo v partnerských lékárnách.
5d63a43c954e2obrazek.png

Více informací naleznete zde.

Reklama