Jaké jsou jejich recenze? Jak se jim nové gely líbily?

Karolína Ondrašíková www.ok-makeup.cz
Testovat několik sprchových gelů zároveň mě baví hlavně proto, že ne každý den mám náladu na sladkou nebo citrusovou vůni. Proto mám na vaně vždy na výběr z více variant. Je tedy pravda, že spotřebování často trvá i několik měsíců, ale na druhou stranu se málo kdy stane, že by mi parfemace lezla krkem. Pokud se tak stane, sprcháč nějákou dobu nepoužívám a po čase se k němu vrátím. A když je nejhůř, doliji ho do nádobky s tekutým mýdlem.
5ba9fc918d819obrazek.png
Více si přečtěte na jejím blogu: www.ok-makeup.cz/recenze-micelarni-sprchove-gely-dove/ 

Elly Kolaříková www.bohynekuchyne.cz
Věděli jste, že je vaše pokožka každý den vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší? V pórech po celém těle se nám usazují nečistoty a ty každý den odstraňujeme. Z pleti i celého těla. Dove micelární sprchový gel nám s tím pomůže. A vybrat si můžete ze dvou druhů.
Já mám aktuálně ve sprše obě dvě novinky od Dove, které testuji s magazínem Žena-in.cz.
Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress  vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.
Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive skin  je hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.
5ba9fca71238bobrazek.png
Více si přečtěte na jejím blogu:  www.bohynekuchyne.cz/2018/09/03/testovani-novych-micelarnich-sprchacu-znacky-dove/

Veronika Harnolová www.veruharnol.cz
Sprchování nebo koupel, každý má rád něco jiného. Já miluji vanu, ale v horkých letních měsících jsem se těšila na chladnou sprchu, kterou jsem si dávala i dvakrát denně. Celé léto mi dělaly společnost tyhle dvě novinky Micelární sprchové gely od Dove. Podle mě musíte znát Dove všichni, má svou typickou vůni u spchových gelů, mýdel, deodorantů, atd. Mě ta vůně sedí, mám ji moc ráda a proto jsem se těšila na testování těchto novinek, které dopřávají pokožce jen to nejlepší. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodávájí ji potřebnou hydrataci, kterou já potřebuji jako sůl! Pochopitelně gely myjí pokožku a zbavují ji nečistot, dále kůži vyživují a pečují o ní. Nemastná textura zajišťuje jemné čištění a jako výsledek je pokožka sametově jemná a hebká. Obě dvě varinaty nádherně pění a tvoří na pokožce hustou pěnu a ta vůně se je cítit na pokožce ještě několik hodin, mě voní i pyžamo. Níže vám značku Dove i novinky představím detailněji, protože si to zaslouží.
5ba9fcc81a021obrazek.png
Více si přečtěte na jejím blogu:   www.veruharnol.cz/blog/nova-micelarni-sprchova-rada-dove

Jana Hornová www.janesmoments.com
Sprcháče miluju a pokaždé mám jiný. Byla jsem zvědavá na novinku od Dove s micely. Konzistence je super, to je u této značky jasná věc. Balení se neliší od předchozích. Anti-stress gel je primárně určen pokožce, která je vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Přestože jde o kombinaci santalového dřeva a jasmínu, který mám ráda, je na mě gel až moc sladce voňavý. Možná je to tím, že je vedro a upřednostňuji více fresh vůně. V zimě tomu zkrátka může být jinak. Ovšem sprchový gel pro citlivou pokožku, ten voní božsky! Naprosto dokonalá vůně čistoty jež obsahuje heřmánek. Krémové složení bez obsahu mýdla a barviv.  Cena gelů se pohybuje v průměru kolem 80 Kč (250 ml). Seženete je v drogeriích, super i hypermarketech.

dove20.png

Více si přečtěte na jejím blogu:  www.janesmoments.com/2018/07/kosmeticke-ulovky-cervenec-2018.html

Testovali jsme:

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress – ideální pro pokožku, která je dlouhodobě vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Jemně odstraňuje i nejmenší nečistoty uložené v pórech. Navíc vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.

Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive ski– hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.

Více informací najdete ZDE .

Naše články

Reklama