Elly z blogu bohynekuchyne.cz

Začnu tou, kterou jsem si oblíbila já. A kterou si oblíbila i naše mini slečna Žof. Je to Rýžová kaše Natural s chia semínky. Její benefity najdete hned na obalu. Je bez lepku a bez přidaného cukru. Ráda do ní přidám čerstvé maliny, nakrájený banán nebo ji zalívám domácím ovocným džemem.
5df23afb0294cobrazek.png
Ovesná kaše Vanilka obsahuje 70 % celozrnných vloček. Nádherně voní a skvěle chutná. Je to další můj favorit, protože mám moc ráda celozrnné vločky.

Rýžová kaše Meruňková je oblíbená naší Tony. Je bezlepková, výborně chutná a krásně voní. Tony si do ní s chutí přidává kompotované meruňky, které máme od naší kamarádky Irenky.

Poslední kaše, kterou máme v zásobě, je Ovesná kaše Banán a chia. Opět z celozrnných vloček. Navíc také bez laktózy. I když je banánová, tak mám ráda, když si do ní nakrájím ještě banán navíc. Výborně chutná taky s čerstvými jahodami, ale to si musím počkat na léto. Nebo použít lyofilizované jahody. Ty máme taky moc rádi. Více na jejím blogu ZDE

Jana z blogu janesmoments.com

Proteinový puding je skvělý pro ty, kteří do svého jídelníčku zařazují tzv. funkční potraviny s obsahem bílkovin. Je to chutný dezert i svačinka. Můžete si jej připravit s sebou do práce nebo dětem do školy. Já si na dno skleničky dávám piškoty a nyní jsem jej provonila ještě skořicí.
5df23b33cde06obrazek.png
Rýžové kaše určitě znáte. Ty od Dr. Oetkera jsou lehce stravitelné a dodají vám energii i vitalitu. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních ingrediencí, podle originální receptury, s garantovanou bezlepkovou výrobou a zvýšenými laboratorními kontrolami. Jednoporcová bezlepková kaše je bez éček a bez přidaného cukru. Obsahuje chia semínka, která jsou vynikajícím zdrojem bílkovin. Kaše je neochucená a můžete si ji tak ochutit podle vlastní fantazie, zkuste ovoce nebo i med. A nemusíte ji jíst z klasické misky. Já si ji v tento adventní čas dávám do silikonových formiček. Ovesná kašička vám bude také chutnat.

Obsahuje 70 % celozrnných ovesných vloček a extrakt z pravé vanilky (varianta s vanilkovou příchutí) pro přírodní vyváženou chuť tradiční ovesné kaše. Ovesná kaše Banán a chia je bez laktózy! Má snížený i obsah cukru. Vybere si tu každý! Více na jejím blogu ZDE

Adriana z blogu somethingsometimes.cz

První novinkou, která mi opravdu zachutnala, je Ovesná kaše Banán a chia, která neobsahuje laktózu. Zalít ji můžete vodou nebo bezlaktózovým mlékem, s obojím je moc dobrá. Kaše obsahuje minimálně 70 % celozrnných ovesných vloček, chia semínka, banánový prášek, přírodní aroma a má snížený obsah cukru. Můžete si jí dát samozřejmě samotnou, ale já jsem typ, co jí očima, takže já si ji takhle nazdobila a byla jsem naprosto nadšená.
5df23b8c9c28fobrazek.png
Dál v portfoliu najdete Ovesnou kaši Vanilka, Rýžovou kaši Natural s chia semínky bezlepkovou a Rýžovou kaši Meruňkovou, které mě dost překvapila, byla fakt výborná!

A další super zpráva. Dr. Oetker rozšiřuje svůj sortiment pudingů v prášku o dvě novinky – Protein Pudingy, které mají vysoký obsah bílkovin (až 22 %). Jsou ideální pro všechny, kteří zařazují do svého jídelníčku tzv. funkční potraviny s obsahem bílkovin a zdraví prospěšných surovin.
Protein pudingy můžete připravit i jako zdravý dezert nebo svačinku. Více na jejím blogu ZDE

Vendula z blogu wevush.com

Jednou z novinek od Dr. Oetkera jsou proteinové pudingy. K dostání jsou ve dvou příchutích, mé oblíbené čokoládové a také ve vanilkové. Pudingy mají vysoký podíl bílkovin – až 22 % a lahodnou chuť. O vysoký bílkovinový obsah se postará kvalitní protein – micelární kasein. Ten by měl zajistit pomalé a rovnoměrné vstřebávání živin. Připravovat puding je možné jak z kravského, tak z rostlinného mléka. Užívá se trochu jiný poměr, než u klasických pudingů. Na přípravu jednoho sáčku (2 porcí) použijete 300 mililitrů mléka.  Rozdíl ve struktuře a chuti pudingu nepoznáte, příjemné jsou ale jeho přidané benefity ve formě kvalitních výživových hodnot.
5df23bc0138c5obrazek.png
Druhou řadou výrobků jsou zdravé instantní kaše Dr. Oetker. Vybrat se dá hned z několika druhů – Ovesná kaše Banán a chia, Ovesná kaše Vanilka, Rýžová Natural s chia semínky anebo Rýžová kaše Meruňková. Mě osobně nejvíce oslovila Ovesná kaše Vanilka. Je vytvořená ze 70% z celozrnných ovesných vloček a je tak ideálním základem pro dlouhý den třeba v práci nebo ve škole. Vanilková chuť je velmi jemná, není umělá a struktura kaše je zkrátka tak akorát. Já jsem si jí doplnila o čerstvé borůvky, jahodový prach a trochu skořice a byla zkrátka mňam. Příprava je obdobná jako u jiných instantních kaší. V sáčku je akorát jedna porce, vysypete do misky, zalijete 150 mililitry horké vody, zamícháte a necháte odstát. Pokud jste zastánci výživově bohatých surovin a rádi si zpestřujete jídelníček různými druhy surovin a nechcete trávit hodiny u plotny, jsou tyto produkty od Dr. Oetker přesně to pravé pro vás. Je skvělé, že se výrobce snaží o přidanou hodnotu pochutin a nabízí tak další alternativy k méně zdravým jídlům. Více na jejím blogu ZDE

Jana z blogu solnickavkuchyni.cz

Kaše jsou pro mě ideálním, ranním zdrojem energie. Jsou poměrně snadné na přípravu a dobře člověka zasytí. Kaše si vařím převážně sama, ale jsou i dny, kdy raději sáhnu po pohodlnější variantě a využiji širokou nabídku instantních kaší Dr.Oetker.

Ať už si vyberete rýžovou či ovesnou, příprava bude vždy stejná. Obsah sáčku nasypete do misky, zalijete 150ml horké vody, promícháte a necháte odstát. U ovesných kaší bude stačit 3-5minut, pokud zvolíte rýžovou počkáte si přibližně 10 minut.
5df23be21fae1obrazek.png
Ve spíži mám teď zásobu různých druhů kaší Dr. Oetker. Rýžová kaše Natural s chia semínky je pro mě jedna z nejlepších. Vyhovuje mi, že je bez přidaného cukru. Její chuť není příliš výrazná, můžu si ji tak doladit dle aktuální chuti a nálady např. čerstvým ovocem, oříšky, semínky, domácí marmeládou, kakaem, hořkou čokoládou...

Milovníci ochucených kaší si také přijdou na své. Zrovna dnes jsem prvně vyzkoušela Rýžovou kaši Meruňkovou, která je také moc dobrá. Nádherně voní a je vhodná i pro osoby trpící intolerancí lepku. Těším se na léto, až si do ní nakrájím hromadu čerstvých meruněk. To bude teprve pecka. Více na jejím blogu ZDE
5df23bf398b5fobrazek.png

Všechny testované výrobky najdete na OETKER.CZ
5df23c1dbf27dobrazek.png

Reklama