Intimní hygiena je stejně důležitá jako péče o vlasy, pokožku nebo pleť. Proto je dobré vybírat produkty, které se o naše intimní partie budou šetrně starat a chránit je. Jednou ze značek, která tyto požadavky splňuje, je Idelyn® Beliema® .

Naše spřátelené blogerky otestovaly:

  • Intimní gel Idelyn® Beliema® 
  • Intimní krém Idelyn® Beliema® 

Blogerka Kateřina z blogu www.mama-live.cz

mama idelyn

Idelyn Beliema intimní gel jemně voní a funguje, chrání, tedy zastavuje růst bakterií a kvasinek.

Idelyn Beliema intimní krém jsem vyzkoušela spíš preventivně (přece jen se už znám a znám i ty rizikové situace, kdy hrozí možnost nějaké infekce). Je příjemný a taková pro mě první pomoc, aby se nerozjelo něco většího. 

 

Blogerka Kristína z blogu www.mysticlipstick.cz

idelyn kris

Pipimýdla sice nejsou žádná novinka, ale já je používám teprve dva roky a nepsala jsem na ně žádnou recenzi, protože jsem doteď neměla žádné, které by mi vůní, konzistencí a účinkem sedlo. Takže konečně jsem padla na Idelyn, který nemá žádnou pronikavou vůni (což mi v tomhle případě u jiných mýdel vždy vadilo), je jemný, příjemný a opravdu mám pocit, že je po něm všechno v pořádku. Na žádné velké obtíže netrpím, ale vím, že mají v nabídce také krém a čípky, když už se něco špatného projeví. Tam jsem zatím nedošla a tento týden jsem si kupovala už druhé balení. Za mě tedy konečně první dobré pipimýdlo.

Blogerka Veronika z blogu www.veruharnol.cz

idelyn veru

Pokud se objeví první příznaky vaginální infekce, je dobré ihned začít problém řešit. Spolehnout se na přípravky, které je možné používat při obtížích způsobených oběma typy infekce - jak bakteriální, tak kvasinkové. Produkty řady Idelyn® Beliema® jsou určeny právě v obou těchto případech. Nemusíte vědět, co je přesnou příčinou problému, víte ale, kde hledat pomoc.

 

Blogerka Jane z blogu www.janesmoments.com

idelyn jane

Beliema Expert Intim gel s antimikrobiální látkou a ochrannou složkou bioecolia.

Gel má tu výhodu, že jej máte v koupelně na vaně  a nezapomínáte jej použít. Zastavuje růst kvasinek a bakterií. Jemně pění a voní doslova čistotou.

Idelyn Beliema Expert Intim krém je spíše pomocníkem, když už trpíte pocitem svědění a podráždění. Zkrátka už máte nějaký problém. Obsahuje antimikrobiální složky chlorhexidin, BioEcoliu, vitaminz E a B5 a výtažek z měsíčku lékařského.

 

Přečtěte si také článek Jak na vaginální infekce, který najdete na www.mezizenami.cz.

 

idelyn1Zklidňuje a uleví – intimní krém
Při svědění a pálení, které infekce často doprovází, je vhodné sáhnout po úlevě v podobě intimního krému. Řada Idelyn® Beliema® byla vyvinuta ve spolupráci s gynekology, kteří nejlépe vědí, co ženské intimní partie v takových případech potřebují. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 249 Kč.)

idelyn2Pečuje a hýčká – intimní gel
Ženské intimní zdraví ohrožuje řada faktorů, je proto důležité o něj přiměřeně a pravidelně pečovat. Pěnivý intimní gel Idelyn® Beliema® je vhodné používat v případě obou typů infekce a přináší intimním partiím svěžest a pocit čistoty. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 169 Kč.)

Více informací najdete na www.idelyn.cz..

 

 

Reklama