Snídaně je základ dne a myslí si to i naše spřátelené blogerky. Nyní svůj každodenní rituál obohatily o novinku –  vyzkoušely snídaňové cereálie CHEERIOS Oats. Jak jim chutnaly? Přesvědčte se sami.

Blogerka Anna z blogu Dazzlicious

blogerka anna testování cerealii

Poslední dobou jsem si oblíbila nové cereálie od Nestlé, které se dají koupit ve dvou variantách - přírodní a skořicové. Tyto cereálie jsou vlastně mixem kukuřičných lupínků a medových Cheerios kroužků. Bála jsem se, že ta přírodní varianta bude taková mdlá, ale cereálie jsou ochucené medem, a jsou tak akorát sladké. Ty skořicové jsou sladší, ale zas takový rozdíl mezi těmi variantami není, chutnají mi oboje.

 

Blogerka Elly z blogu Bohyně kuchyně

elly cerealie

Křupavé lupínky s obsahem celozrnných ovesných vloček, namíchané s lahodnými kroužky CHEERIOS. Ovesné vločky obsahují beta glukany, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu.

Dostala jsem dvě krabice na otestování z magazínu Žena-in.cz. U nás doma zabodovaly především ty skořicové. Protože skořice je u nás doma velice oblíbená.

 

Blogerka Jane z blogu Jane´s moments

janes moment testovani cerealii

Cheerios Oats je novinka, která přišla i mě, křupavé ovesné lupínky s vitamíny a minerálními látkami. Verze klasická a se skořicí, jež je v kombinaci s mlékem moc lahodná. Fitness jídelníčku a tréninkový pláne, odpusť mi, fakt to chutná dobře.

Lupínky a Cheerios kroužky spolu, to je lahoda!  Navíc je to rychlá snídaně, nasypete, zalijete mlékem a necháte se unášet chutí...

 

Blogerka Veru Harnol

veru harnol testovani cerealii

Miluji lupínky, nově si pochutnávám na Cheerios OATS, dávám si je s mlékem, nebo s jogurtem. Ráda přidávám ovoce, ale není to pro mě nutné. Snídaně bez černého čaje s medem u nás není, tohle kombo milujeme.

 

Blogerka Kateřina z blogu mama-live

mama-live testovani cerealii

Jedny z nej lupínků, co jsem vyzkoušela, jsou cereálie Cheerios Oats. Křupavé lupínky s obsahem celozrnných ovesných vloček, namíchané s  kroužky Cheerios. Mně osobně chutnají víc ty skořicové, ale když se k Original kromě jogurtu dá třeba marmeláda, ovoce, oříškové máslo, tak to i těm, co mají rádi sladší chuť, bude hodně chutnat. Já řeším kromě chuti i to, že některé lupínky nebo cereálie se strašně rychle rozmočí. A to tyhle vydrží docela dlouho pevné, což je pro mámu, která od snídaně sem tam odběhne, dost velké plus. A bonus „navíc“ je, že ovesné vločky obsahují beta glukany, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu.

 

Blogerka Tereza z blogu Chicoco

blogerka tereza testovani cerealii

Miluji cereálie, ovesné kaše, granolu a všelijaké lupínky. Proto jsem musela vyzkoušet tyto nové křupavé ovesné lupínky Cheerios oats od Nestlé. Máme je doma ve dvou variantách, v té se skořicí a v obyčejné (obyčejně rozhodně ale nechutnají, mají lehce nasládlou medovou chuť). Mému mlsnému jazyku zachutnaly spíše ty bez příchuti, přítel se zase naopak mohl utlouct po těch se skořicí :-)

Čtěte také:

Reklama