Ve včerejší novince jsme vás upozornili, že se přiblížilo spuštění nové verze Ženy-in. V článku najdete i několik screenshotů.

Jak už víte, čeká na vás celá řada pozitivních změn – nový přehledný kabát, vylepšené diskuse, fotogalerie, kompletně přepracované soutěže i například uživatelský profil, který si redakce hned oblíbila. Zkrátka – je na co se těšit.

Kdy to vypukne? Kompletní přechod na novou verzi je naplánován během následujícího víkendu (4.–5. dubna).

Do nové verze se ale můžete podívat už nyní a pomoci nám ji otestovat pod zátěží. Testování bude probíhat dnes od 11 do 12 hodin.

Protože v danou dobu potřebujeme server co nejvíc zatížit, hodinu před polednem klikejte, diskutujte, soutěžte, posílejte vzkazy, nahrávejte fotky apod... Je jedno, jaká aktivita to bude, změny na serveru poté opět smažeme.

Pro přihlášení do svého profilu použijte současné údaje ze Ženy-in. Upozorňujeme, že databáze čtenářů je v současné době několik měsíců stará, pokud tedy Ženu-in navštěvujete krátce nebo jste si v poslední době změnily heslo, přihlášení nemusí být funkční.

V případě, žese setkáte s nějakou chybou, budeme rádi, když nás budete informovat na adrese redakce. Pokud by se objevily delší odezvy stránek, nelekejte se– je to součást testování.

Pro to, abyste mohly plnohodnotně přistupovat do nové testovací verze, je potřeba v počítači provést některá nastavení... Tady jsou:

Testování úspěšně proběhlo, všem děkujeme za spolupráci!

Zavzpomínat na spouštění současné verze můžete tady. :) //zena-in.cz/rubrika.asp?idc=6075&id=6&zobrazit=vse

Reklama