Máte nějaký sen, který byste si strašně rádi splnili, ale bohužel vám to nedovoluje vaše finanční situace? Máte zhruba tři možnosti. Za prvé svůj sen necháte navždy jen v kategorii snů a budete přemítat, jaké by to bylo, kdyby… Za druhé budete střádat korunku ke korunce a za několik let se možná dočkáte. Za třetí si vezmete spotřebitelský úvěr, svůj sen si splníte ještě letos a pak už budete jen splácet…
Proč si neužít života teď a tady? Vždyť je to tak snadné. Vyberte si jeden z nabídky spotřebitelských úvěrů Poštovní spořitelny a udělejte si radost ihned! Výhodou těchto úvěrů je jednoduchý způsob podání žádosti o úvěr a nízké poplatky. Žádost o úvěr můžete získat a podat na vybraných poštách (seznam vybraných pošt je na každém pracovišti České pošty) nebo v pobočkách Poštovní spořitelny. Spotřebitelský úvěr pro klienty Poštovní spořitelny na řešení osobních potřeb lze poskytnout jako účelový nebo neúčelový.
Pokud zvolíte variantu „Neúčelový úvěr“, pak si můžete půjčit od 20 000 Kč do 150 000 Kč až na 3 roky (max. nezajištěná částka je 100 000 Kč).
„Účelový úvěr (A)“ je určen ke koupi nemovitosti, bytu, nového vozu a podobně a požádat můžete až o 750 000 Kč až na 7 let (max. nezajištěná částka je 400 000 Kč).
„Účelový úvěr (B)“ ve výši až 500 000 Kč se čerpá na koupi rekreační nemovitosti, ojetého vozu, zařízení bytu, spotřebního zboží a podobně. Splácet můžete až 5 let a maximální nezajištěná částka je 250 000 Kč.
Spotřebitelský úvěr Poštovní spořitelny můžete splácet formou anuitních (pevných) splátek, nebo splátek lineárních (oddělené splácení jistiny a úroků).

Více informací o všech produktech Poštovní spořitelny najdete na www.postovnisporitelna.cz.