Společnost Whirlpool CR se opět rozhodla obdarovat své zákazníky. Při nákupu vybraných spotřebičů získá zákazník po registraci část svých peněz zpět (tzv. cashback). Akce bude probíhat u všech obchodních partnerů od 1. března do 31. května 2012. Více informací naleznou zájemci na www.bilybonus.cz.

V období od 1. března do 31. května získá každý při nákupu volně stojících spotřebičů z tzv. TOP nabídky Whirlpool a vybraných vestavných setů této značky možnost požádat si o tzv. cashback, bonus za nákup vybraných spotřebičů.

bonusU modelů převyšujících prodejní cenu 10 000 Kč vč. DPH bude cashback ve výši 1 000 Kč, u modelů pod 10 000 Kč vč. DPH pak 500 Kč. U setů vestavných výrobků bude výše cashbacku stanovena v závislosti na počtu a typu výrobku, nejčastěji na částku 2 000 Kč.

Zákazníci společnosti Whirlpool si mohou nový spotřebič zakoupit v kterémkoli kamenném či internetovém obchodě v České republice. K připsání prémie na bankovní účet zákazníka za nákup spotřebiče stačí zaslat kopii dokladu o nákupu společně s vyplněným kuponem prostřednictvím webového formuláře na www.bilybonus.cz nebo na adresu KTPB, P.O.Box 41, 616 00 Brno. Kupon a podrobná pravidla zájemci naleznou na stránkách www.bilybonus.cz.

O společnosti Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)

Whirlpool EMEA je dceřinou společností ve výhradním vlastnictví Whirlpool Corporation. Zaměstnává cca 12 000 lidí, je přítomna ve více než 30 zemích Evropy a své výrobní závody má v sedmi zemích. Společnost Whirlpool Corporation je předním světovým výrobcem a dodavatelem hlavních domácích spotřebičů s ročními tržbami v roce 2010 ve výši 18,4 miliard dolarů, se 71 tisíci zaměstnanci a 67 výrobními a technologickými výzkumnými středisky po celém světě. Společnost prodává spotřebiče značek Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Bauknecht a spotřebiče dalších hlavních značek zákazníkům prakticky ve všech zemích světa. Centrum společnosti Whirlpool pro Evropu se nachází ve městě Comerio (VA) v Itálii. Další informace o společnosti najdete na webových stránkách www.whirlpoolcorp.com.

Reklama