Adidas vytvořil novou řadu dámských vůní pro ženy, které si užívají svůj aktivní životní styl. Pro ty, které i při tréninku nebo v tělocvičně chtějí zůstat moderní a elegantní. Skvělé propojení funkčnosti a stylu.

Čtyři vůně, čtyři nálady zachycené ve čtyřech zářivě barevných, štíhlých flakonech. Elektrizující růžová pro Fruity Rhythm, kvetoucí zelená pro Floral Dream, exotická oranžová pro Tropical Passion a uklidňující modrá pro Pure Lightness – vůně ukrývající se v elegantních skleněných flakónech s logem adidas. Dna flakonů důmyslně odrážejí barvu a vytvářejí barevné odstíny vůní. Celý flakon je díky tomu nabit vibrující energií. Vystouplá struktura na krabičce znázorňuje křivky ženského těla v pohybu.

Protože ženy jsou různé a užívají si sport různými způsoby, vytvořil adidas čtyři vůně pro čtyři různé nálady, emoce a životní styly. Fruity Rhythm, Floral Dream, Tropical Passion a Pure Lightness - každá specificky vytvořená tak, aby podtrhla váš styl a dodala vám sílu a sebevědomí po celou dobu, kdy to potřebujete.

Fruity Rhythm – ženská a trendy. Pro ženy, které žijí život ve vysokém tempu. Ať už je vaší zálibou breakdancing nebo jakýkoliv jiný sport, tato ovocně květinová vůně vám dodá energii, kterou potřebujete. Vaše osobní kouzlo je podtrženo ovocnými vrchními nótami černého rybízu a maliny. Následují brambořík a frézie tvořící hravou fantazii a naprosto ženská a moderní základní nóta ze santálového dřeva a pižma.

Floral Dream
– skvělá kombinace ženskosti a klasické elegance. Vždy dokonale elegantní žena, která je však stále ve spojení s přírodou – ať už na tenisových kurtech, nebo na skalách. Smyslná zelená kompozice rozkvétá nótami fialky a bergamotu. Střední tóny lilie a růže vyvěrají ve stupňující se vznešenou ženskost ovinutou tělovou vůní vanilky a semínek Tonka.


Tropical Passion
– spontánní a zábavná. Základní vyjádření všech outdoorových sportů plných slunce. Pro ženy, které milují vzrušení a svobodu a skutečně si užívají života. Sport je pro ně zábava a milují pozitivní energii, kterou z něj získávají. Jiskřivé vrchní nóty tvořené melounem, ananasem a mandarinkou prudce přecházejí do srdce z pomerančových květů a magnólie. Spodní nóta je namíchána z broskve, cedrového dřeva a pižma.

Pure Lightness
– přirozená a vyvážená. Představuje povzbuzení pro ženy, které si chtějí užívat život a bavit se. Pro ženy, které jsou samy se sebou v dokonalé harmonii a sport je pro ně cestou ke spokojenosti. Tato svěží vůně začíná ovocnými nótami melounu a jablka, jež jsou zvýrazněné sytými vodními akordy. To vše je obohaceno o květinové tóny jasmínu a magnólie, kombinované s mírným nádechem fialky a lilie. Základ je tvořen jemným dotykem kořene z kosatce obaleného šťavnatou broskví, něžnou meruňkou a pižmem.Užívejte si svůj aktivní život, svou ženskost, své skvělé výkony. Čtyři moderní a elegantní vůně od adidas – čtyři pohyby, čtyři způsoby vyjádření každé ženy.


SOUHRNNÉ ÚDAJE
Čtyři vůně pro současné aktivní ženy

Vůně / Tvůrci:  

Fruity Rhythm: Nathalie Lorson, Firmenich
Pure Lightness: Benoit Lapouza, Fragrance Ressources
Tropical Passion: Benoit Lapouza, Fragrance Ressources
Floral Dream: Jean-Pierre Béthouart, Firmenich  

Flakón a krabička: Desdoigts

Orientační maloobchodní ceny:

Toaletní voda 30ml... 299 Kč / 379 Sk
Toaletní voda 50ml... 399 Kč / 499 Sk
Parfémovaný deodorant 75 ml... 189 Kč / 219 Sk
Tělový deodorant 150 ml... 79 Kč / 99 Sk

Vše o těchto vůních hledejte na stránkách www.coty.cz

Reklama